Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zderzyli się przy cmentarzu

› Aktualności ponad rok temu    20.06.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Fajczyk

Kierujący fiatem, wyjeżdżając z parkingu przy cmentarzu w Pogorzeli, uderzył w bok forda.

Do zdarzenia doszło dziś przed południem. Kierowca samochodu osobowego fiat uno wyjeżdżał z parkingu przy pogorzelskim cmentarzu. Ulicą Borecką, od strony Pogorzeli, jechał ford mondeo.

- Prowadzący fiata, włączając się do ruchu z parkingu, nie upewnił się, czy drogą główną porusza się jakiś pojazd. Nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w kierunku Borku fordowi mondeo. W związku z tym doszło do przedczołowego zderzenia między tymi pojazdami - poinformował mł. asp. Henryk Grabny, obecny na miejscu kolizji. - Żadnych ofiar nie było, nie potrzebowaliśmy pomocy ratowników medycznych - dodał policjant z wydziału ruchu drogowego KPP w Gostyniu.

Dość mocno uszkodzony został przód fiata uno. Sprawca kolizji, prowadzący fiata, wyjaśniał, że na parkingu stał inny pojazd i miał utrudnioną widoczność. - Być może tak było, że stojące na parkingu auto zasłaniało główną drogę, ale mimo wszystko kierowca fiata powinien się upewnić, czy może bezpiecznie włączyć się do ruchu - stwierdził Henryk Grabny.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia to mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, poszkodowany jest mieszkańcem gm. Borek.

Zobacz, jak doszło wczoraj do potrącenia nastolatki na gostyńskim rondzie?

oraz gigantyczny korek - czy w Gostyniu jest potrzebna obwodnica?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Jon
  ponad rok temu 1
  Jakby nie patrzeć gdyby poszkodowany jechał z przepisowa prędkością to sprawca wypadku nie miałby tak uszkodzonego pojazdu...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji