Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Zderzyły się dwie "renówki". Jeden z kierowców miał 83 lata

› Aktualności› Na sygnale 10 miesięcy temu    14.11.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Policja, kogutPolicja, kogut fot. fotolia.com

Do incydentu drogowego z udziałem dwóch samochodów tego samego producenta doszło w niedzielę, 12 listopada około godziny 13.00 na ulicy Poznańskiej w Gostyniu.

R E K L A M A

- Kierujący pojazdem renault mieszkaniec gminy Pępowo na prostym odcinku drogi, podczas wykonywania manewru wyprzedzania nie zachował szczególnej ostrożności, w wyniku czego doprowadził do zderzenia bocznego - relacjonuje Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

38-letni kierujący uderzył, również w „renówkę”, za kierownicą której siedział „dość” wiekowy kierowca, bo mający 83 lata. Na szczęście obyło się bez obrażeń po którejś ze stron. Sprawcę ukarano mandatem wysokości 220 złotych oraz 6 punktami karnymi.

Czytaj również: o narkotykowym weekendzie w powiecie oraz czy zwierzęta będą miały lepiej w naszych domach?

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A