Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Zgasły. Dlaczego? Nie wiadomo

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    29.05.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Awaria sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Nad Kanią w Gostyniu. A może tylko wyłączenie prądu?Awaria sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Nad Kanią w Gostyniu. A może tylko wyłączenie prądu? fot. A. Fajczyk

Wracający z pracy drogą krajową nr 12 mogą mieć problem z wjechaniem do Gostynia od strony Jarocina, w korki przy wyjeździe z miasta mogą „wpakować się” także jadący w odwrotnym kierunku (w stronę Piasków, Pogorzeli, Pępowa, Jarocina).

Nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Nad Kanią, szwankuje też sygnalizacja świetlna przy gostyńskim cmentarzu. Być może nastąpił problem z zasilaniem elektrycznym lub z dostępem prądu.

R E K L A M A

Czy światła zostaną włączone w ciągu godziny, zanim zakończy się I zmiana w dużych gostyńskich zakładach? To raczej wątpliwe (od czasu do czasu zapalają się te przy gostyńskim cmentarzu). Jarosław Guzikowski - kierownik leszczyńskiego rejonu GDDKiA (odpowiedzialnego za odcinek krajówki, przebiegający przez Gostyń) o awarii dowiedział się z mediów, a obecnie wypoczywa na urlopie. Kto zajmie się sprawą? Urzędnicy miejscy zadeklarowali, że będą ją monitorować.

O zniszczonej bramce w Głogininie - TUTAJ

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Xxx
9 miesięcy temu ocena: 100%  3
Teraz widać jak ludzie znają przepisy. Jadący od Piasków skręcają w Nad Kanią nie widzą, że mają ustąpić pierwszeństwa. Masakra
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ania
9 miesięcy temu ocena: 100%  2
Nie działa? przecież jest planowe wyłączenie pradu przez operatora. Będzie działać po 15.30
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SlepyCzyJaki?
9 miesięcy temu 1
No to nie działała
R E K L A M A
R E K L A M A