Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Zgłoś fotografię dziecka i wygraj sesję. Ostatni dzień!

› Kobieta i dziecko 10 miesięcy temu    7.12.2017
Hanna Hejduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia

Elfy, renifery, Śnieżynki, Mikołaje pilnie POSZUKIWANE! Święta przed nami, wiele osób już do nich się szykuje, a my proponujemy świąteczną zabawę. Zrób zdjęcie dziecku w świątecznym przebraniu i wyślij do nas.

Jak powinno być przebrane? Obojętnie, byleby tylko miało akcent wiążący ze świętami Bozego Narodzenia.  Liczy się twoja kreatywność oraz radość i uśmiech Twojego dziecka!  Głosować będziemy za pomocą indywidualnych numerów SMS. Oczywiście w plebiscycie będą do wygrania nagrody. Pierwsza to sesja zdjęciowa oraz zabawka o wartości 200 zł

Więcej informacji TUTAJ

R E K L A M A

 

Co zrobić, by wziąć udział w naszym plebiscycie?

  1. Przebrać dziecko. Z humorem, zabawnie, za związaną ze świętami postać lub rzecz

  2. Zrobić zdjęcie. (Prosimy nie wysyłać zdjęć od profesjonalnych fotografów z sesji świątecznych,  bowiem chcemy, by liczyło się przebranie, a nie jakość czy sceneria zdjęcia)

  3. Wysłać je do redakcji do czwartku 7 grudnia 2017 roku na adres: dziecko@gostynska.pl W treści mejla muszą znaleźć się oświadczenia o posiadaniu praw do zdjęcia oraz praw do wykorzystania wizerunku dziecka. Treści oświadczeń podajemy poniżej. Osoba zgłaszająca musi podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Należy też podać imię dziecka.

  4. Po weryfikacji  zdjęć, każdemu zostanie przyznany indywidualny numer SMS i ruszymy z głosowaniem

  5. Głosowanie SMS rozpocznie się o godzinie 10.00 w  środę 13 grudnia 2017 roku a zakończy w  środę 20 grudnia 2017 roku o godzinie 24.00.

  6. Wyniki podamy w czwartek 21 grudnia na portalu gostynska.pl, aby jeszcze przed świętami zwycięzcy mogli odebrać nagrody.

Lista nagród tutaj- KLIK

 

Sponsorzy Plebiscytu: Fotograf Łukasz Szolc oraz PH Technik

 

Treści oświadczeń:

  1. Oświadczam, że posiadam  prawa autorskie i majątkowe do zdjęcia przesłanego na plebiscyt portalu gostynska.pl na świątecznie przebranie twojego dziecka. Oświadczenie musi być podpisane przez pełnoletnią osobę zgłaszającą.

  2. Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w „Plebiscycie na świątecznie przebranie twojego dziecka”.  Zgoda musi być podpisana przez opiekunów prawnych dziecka.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ollenna
10 miesięcy temu 1
Zdjecie dodane do artykuly jest ze sceneria swiateczna tak jak z sesji zdeciowej a mialo byc zdjecie dziecka bez tla swiatecznego .. Smiech
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A