R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zimny prysznic. Agro-Tom Lew rozbity

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 10 dni temu    11.08.2019
komentarzy 22 ocen 0 / 0%
Orkan Chorzemin - Agro-Tom Lew Pogorzela 5 : 0Orkan Chorzemin - Agro-Tom Lew Pogorzela 5 : 0 fot. MLKS Orkan Chorzemin

Mieli o czym myśleć zawodnicy i trener podczas długiego powrotu z Chorzemina. W pierwszej kolejce V ligi beniaminek z Pogorzeli przegrał z miejscowym Orkanem 0 : 5. - Po jednej porażce nie możemy się załamywać. Już nakreśliłem sobie, jakie błędy popełniliśmy w tym spotkaniu i zawodnicy muszą moje wskazówki wziąć sobie do głowy - powiedział po porażce trener Agro-Tom Lwa Pogorzela Michał Roszak.

Forma na początku sezonu zawsze jest niewiadomą. Tym bardziej, jeśli debiutuje się w nowej klasie rozgrywkowej. Na pierwszy mecz piłkarze Agro-Tom Lew Pogorzela udali się do Chorzemina. - Gospodarze dobrze prezentowali się od początku spotkania. Zostawiliśmy im za dużo miejsca. Źle się ustawialiśmy - mówi o pierwszych minutach spotkania trener Roszak. W pierwszej części spotkania goście doszli do dwóch sytuacji bramkowych. Nie wykorzystali ich Sami Mhatchane i Adrian Radojewski. Wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem jednak w 43. minucie sędzia odgwizdał rzut karny po ręce Kamila Niedźwiedzia. Patryk Dominiak wykorzystał jedenastkę. Gospodarze poszli za ciosem i zdążyli jeszcze w ostatniej akcji pierwszej połowy zdobyć druga bramkę. Po przerwie goście wyszli zmotywowani na boisko. Mieli ruszyć do ataku i odrobić straty. Niestety mecz nie ułożył się po myśli zespołu Michała Roszaka. Gospodarze zdobyli kolejne trzy bramki i zasłużenie wygrali 5 : 0. - Przeciwnik bardzo dobrze czuł się na boisku. Dobrze rozgrywał piłkę. Natomiast w naszych poczynaniach było dużo niedokładności. Za duże były między zawodnikami odległości i przeciwnik to wykorzystał. Nie możemy się po tej porażce załamywać. Przed nami kolejne mecze, które pokażą, w jakim miejscu jesteśmy - powiedział po meczu trener Agro-Tom Lew Pogorzela Michał Roszak.

Derby w Krobi. Kania lepsza o jedną bramkę.

Orkan Chorzemin – Agro-Tom Lew Pogorzela 5 : 0 (2 : 0)
1 : 0 – z rzutu karnego (43’)
2 : 0 – (45’)
3 : 0 – (55’)
4 : 0 – (60’)
5 : 0 – z rzutu karnego (65’)
Agro-Tom Lew: Szuba – Kubiak, Wawrocki, Rolnik, Mazurek (73’ Wielebiński), Ptak (78’ Manuszak), Niedźwiedź, Kaźmierczak, Mhatchane (65’ Mierzwicki), Radojewski, Kamiński