Zjednoczeni - Krobianka. Działo się w derbach

Zjednoczeni - Krobianka. Działo się w derbach - Zdjęcie główne

Może remis w derbach Zjednoczeni Pudliszki - Krobianka nie cieszy kibiców żadnej z drużyn, jednak jedno jest pewne: na brak emocji nie mogli narzekać w niedzielne popołudnie. Zjednoczeni - Krobianka 2 : 2.

Lepiej spotkanie rozpoczęli goście z Krobi. Szybko zdobyli bramkę i gdy wydawało się, że udokumentują przewagę kolejnymi bramkami mecz się wyrównał. Gospodarze wyrównali po strzale Jędrzeja Wyskoka. Miejscowi mieli kolejne sytuacje i w drugiej połowie po strzale Remigiusza Jerszyńskiego wyszli na prowadzenie. Krótko po tym boisko opuścił Przemysław Kaczmarek, bo zobaczył drugi żółty kartonik i gospodarze musieli bronić wyniku. W 79. minucie sędzia głównych podyktował rzut karny dla gości, który na bramkę zamienił Jędrzej Urbański. Mimo ataków Krobianki mecz zakończył się remisem 2 : 2. - Mecz kiepsko się dla na ułożył. Już na początku daliśmy Krobiance prezent. Zdołaliśmy wyrównać i od tego momentu mecz się wyrównał. Było dobrze do momentu czerwonej kartki dla Przemka - powiedział po meczu trener Zjednoczonych Pudliszki Andrzej Lokś. - Gospodarze wyszli w drugiej połowie na prowadzenie. Emocje były coraz większe i w takiej sytuacji nie gra się łatwo. Doprowadziliśmy do remisu. Mieliśmy przewagę jednego zawodnika i wystarczająco dużo czasu, żeby ten pojedynek wygrać. Powinniśmy końcówkę spotkania rozegrać lepiej - podsumował trener Krobianki Sławomir Gintowt.

Zjednoczeni Pudliszki - Krobianka Krobia 2 : 2 (1 : 1)
0 : 1 - Tobiasz Malcherek (4')
1 : 1 - Jędrzej Wyskok (32')
2 : 1 - Remigiusz Jerszyński (52')
2 : 2 - Jędrzej Urbański - z rzutu karnego (79')
Zjednoczeni: F. Bzdęga - Majchrzak, P. Bzdęga, Żelichowski, Kurasiak, Lisiak, Głoskiewicz (80' Gronowski), P. Kaczmarek, Paszek (64' A. Kaczmarek), Jerszyński (70' Andrzejewski), Wyskok (90' Russ)
Krobianka Krobia: Dembski - Mikołajczak, Naskręt, Knapp, Kluczyk (60' Chwaliszewski), Szpurka, Kędziora, Malcherek (68' A. Naskręt), M. Urbański, J. Urbański, Jędryczka (80' Lada)