Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Złóż życzenia Babci i Dziadkowi na łamach Życia Gostynia

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    12.01.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotolia.com

Pamiętasz o zbliżających się świętach? 21 stycznia przypada Dzień Babci, natomiast 22 stycznia Dzień Dziadka. Zrób im niespodziankę, złóż życzenia na łamach Życia Gostynia. Napisz, za co kochasz swoich Dziadków, powiedz coś miłego lub wyślij nam standardową rymowankę. Nie zapomnij o podpisie!

R E K L A M A

 
Treść życzeń i ewentualne zdjęcie prosimy wysyłać na adres: a.twardowska@zycie-gostynia.pl.

Zastrzegamy sobie publikację wyłącznie wybranych zdjęć, które zgodne będą z wytycznymi (dobra jakość zdjęcia i wystarczający rozmiar). W treści maila wpiszcie słowo: ŻYCZENIA. Ich treść nie może być dłuższa niż 250 znaków łącznie ze spacjami. Na wiadomości czekamy tylko do niedzieli (14 stycznia 2018 roku), do godz. 20.00

Co wysłać w mailu? 

Treść życzeń

imiona (opcjonalnie nazwiska dziadków)

podpis (od kogo są życzenia?)

Tytuł maila: ŻYCZENIA

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A