Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Złóż życzenia Dziadkom i zdobądź dla nich prezent

› Społeczeństwo 2 miesiące temu    14.01.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Dzień Babci i Dziadka. Konkurs Dzień Babci i Dziadka. Konkurs  fot. Adobe Stock

21 i 22 stycznia to szczególne dni, o których powinien pamiętać każdy wnuk. To święta jego Dziadków.

 

Jeśli nie masz pomysłu, jak umilić im ten czas - mamy dla Ciebie propozycję. Możesz zrobić im niespodziankę i złożyć wyjątkowe życzenia za pośrednictwem „Życia Gostynia”. Najciekawsze opublikujemy w nr 3 „Życia Gostynia” w dniu 21 stycznia 2020 r., wasze wiadomości znajdą się także na naszym portalu „www.gostynska.pl”. To nie wszystko. Kilku adresatów najbardziej interesujących naszym zdaniem życzeń otrzyma prezenty - mamy dla nich torty, kwiaty i inne niespodzianki.

Co powinieneś zrobić, aby Twoi Dziadkowie przeżyli też dzień naprawdę nieprzeciętnie? Nawet nie musisz wychodzić w domu. Wystarczy, że wyślesz SMS na numer 72051 (koszt 2,46 zł z Vat) zawierający prefiks „zg” i życzenia nieprzekraczające 150 znaków.

W życzenia należy wpisać: imiona i miejscowość zamieszkania adresatów oraz swoje imię i nazwisko. Przykład: „zg.Janina i Jan z Gostynia. Babciu i dziadku jesteście najcudowniejsi na świecie. Dziękuję, że was mam. Krzyś Kowalski”. SMS-y można wysyłać już teraz, aż do piątku 17 stycznia do godz. 15.59.

Zdobywców prezentów poinformujemy o wygranych tuż po zakończeniu akcji.

Tu znajdziesz regulamin - KLIKNIJ

Sponsorzy:

   

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!