Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zmarło im pięciomiesięczne dziecko. Drugie odebrał sąd

› U sąsiada ponad rok temu    24.01.2015
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.pl

Regionalne media donoszą, że rodzicom, którym w ubiegłym tygodniu zmarło pięciomiesięczne dziecko, drugie - półtoraroczne  - odebrano decyzją sądu.

Jak informowaliśmy - podejrzenia, co do tego, że rodzice mogą nie zapewnić dziecku właściwej opieki - trafiły do sądu już w czwartek. - Z uwagi na uzasadnione wątpliwości co do prawidłowego wykonywania opieki przez matkę, zawiadomiono o powyższym Sąd Rodzinny i Nieletnich w Środzie Wielkopolskiej - informowała prokuratura.

Decyzja zapadła szybko. - „Sąd rodzinny z uwagi na dobro dziecka zarządził natychmiastowe umieszczenie małoletniego w pieczy zastępczej" - pisze portal faktykaliskie.

Do tragedii doszło w ubiegłym tygodniu w Klęce gm. Nowe Miasto. 22-letnia matka jechała z dziećmi - pięciomiesięcznym i półtorarocznym - spod Kalisza do swojego rodzinnego domu w Aleksandrowie. Po wyjściu z autobusu zauważyła, że młodszy z braci nie rusza się. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Sekcja zarządzona przez prokuraturę wykluczyła udział osób trzecich w zdarzeniu. Kaliskie media powołując się na opiekę społeczną informują, że para miała problemy mieszkaniowe. Dlatego 22-latka często wyjeżdżała do rodziny w gminie Nowe Miasto.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!