Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Znaku jak nie było, tak nie ma

› Motoryzacja 9 miesięcy temu    7.03.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Łęka Wielka. Jak mówiła poniecka radna, mieszkańcy oraz kierowcy poruszający się w tym rejonie od sierpnia 2017 roku czekają na postawienie znaku przy krzyżówce Gostyń-Poniec, Łęka Wielka-Rokosowo Łęka Wielka. Jak mówiła poniecka radna, mieszkańcy oraz kierowcy poruszający się w tym rejonie od sierpnia 2017 roku czekają na postawienie znaku przy krzyżówce Gostyń-Poniec, Łęka Wielka-Rokosowo  fot. Bogdan Bujak

Z apelem do władz powiatowych wystąpiła na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Poniecu radna Łucja Markowska. Tłumaczyła, że od sierpnia zeszłego roku, w imieniu mieszkańców i kierowców, dopomina się o przywrócenie znaku drogowego. Chodzi o oznakowanie informujące o dojeździe do Łęki Wielkiej od strony krzyżówki z drogą powiatową Gostyń-Poniec oraz Łęka Wielka-Rokosowo.

R E K L A M A

– Znak ten jest bardzo ważny, ponieważ nie wszyscy kierowcy są zorientowani w naszym terenie (...). Już wcześniej zwracałam się do zarządcy dróg o ten znak. Mówiono mi, że będzie, ale do tej pory go nie ma – mówiła rajczyni, a jednocześnie sołtys Łęki Wielkiej.

Przypominała, że oznakowanie pionowe zostało usunięte po tym, jak w lipcu 2017 roku uległo uszkodzeniu w wyniku zdarzenia drogowego na tej krzyżówce.

– Drogowskaz został zabrany a nowego nie postawiono – dodała Łucja Markowska.

Więcej o sprawie czytaj w najbliższym wydaniu „Życia Gostynia”.

Czytaj także: o małżeństwie, które podtruło się czadem oraz wielkim sercu 6-letniej Lenki, która podarowała chorym swoje... włosy

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ 123
9 miesięcy temu ocena: 60%  2
Wiele hałasu o nic. Temat zastępczy chyba że ktoś próbuje zaistnieć...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
9 miesięcy temu ocena: 33%  1
Przecież Starostwo nie ma pieniędzy, niech za znaki zapłaci Gmina. Czy Pani Sołtys i Radna o tym nie wie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A