Znów czwarta liga oddaliła się od Krobi

Znów czwarta liga oddaliła się od Krobi - Zdjęcie główne

Nie wyszedł piłkarzom Pinsel-Peter Krobianki Krobia mecz w Pniewach. W kolejnym pojedynku "o życie" zespół z Krobi przegrał z Sokołem Pniewy 0 : 4 i traci do miejsca gwarantującego utrzymanie w czwartej lidze siedem punktów.

Po dwóch ostatnich wygranych odżyły w Krobi nadzieje na utrzymanie w czwartej lidze. Kolejny krok w drodze do utrzymania drużyna Dariusza Wiśniewicza miała zrobić w Pniewach. Miejscowy Sokół zajmuje pierwsze miejsce gwarantujące utrzymanie w czwartej lidze. Przed sobotnim spotkaniem Krobianka traciła do szesnastego miejsca cztery punkty i w Pniewach musiała wygrać. Goście w bardzo trudnej sytuacji byli już po pierwszej połowie. Sokół prowadził po golach Mateusza Przybyszewskiego i Patryka Rząsy 2 : 0. W drugiej połowie gospodarze dołożyli jeszcze dwie bramki i wygrali "mecz o sześć punktów" 4 : 0. - Można powiedzieć, że rozmontował naszą defensywę Bartłomiej Graczyk, który brał udział w każdej bramce gospodarzy. To był nasz słaby mecz. Po dwóch dobrych mieliśmy inne oczekiwania. Zabrakło nam w tym meczu wielu elementów w grze. Każdy ma słabszy moment. Szkoda że nam przytrafił się akurat w tym spotkaniu. Mieliśmy w tym meczu cztery dogodne do zdobycia gola sytuacje. Na wyjeździe trzeba wykorzystać przynajmniej połowę okazji. Matematycznie wszystko jest możliwe. Wierzę w tych chłopaków. Będziemy walczyć do końca - stwierdził po meczu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz.

Sokół Pniewy - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 4 : 0 (2 : 0)
1 : 0 - Mateusz Przybyszewski (12’)
2 : 0 - Patryk Rząsa (35’)
3 : 0 - Bartłomiej Graczyk – z rzutu karnego (88’)
4 : 0 - Bartłomiej Graczyk (90+1’)
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski – A. Kaczmarek, Pospiech, Kluczyk, Jędrzej Knapp (60’ Woźniak), Szpurka, Sarbinowski, M. Urbański (60’ Kędziora), Górkowski (70’ Jędryczka), Joachim Knapp, Masełkowski