Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zobaczyłem tam bagno

› Aktualności ponad rok temu    11.02.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Utwardzona droga w GłogininieUtwardzona droga w Głogininie fot. Agata Fajczyk

- Na drodze jest już biały kamyszek, tłuczeń. W ciągu dwóch tygodni to zrobili - cieszy się radny Jacek Gałczyński będący jednocześnie sołtysem Głoginina w gminie Borek Wlkp. (wybrany również na gospodarza wioski w nowej kadencji).

Interpelację w sprawie utwardzenia szosy złożył na ostatniej sesji Rady Miejskiej Borku, w połowie stycznia. Twierdził, że mieszkańcy kilku posesji mają problem z dojazdem - jest tam błoto, kiedy pada deszcz czy topnieje śnieg. Apelował o nawiezienia tłucznia, aszki lub kamienia na odcinek o długości ok. 30 metrów. Burmistrz gminy Marek Rożek pojechał do wioski, aby obejrzeć nieprzejezdną szosę. - Tam zobaczyłem bagno - stwierdził po wizycie borecki włodarz. Po dwóch tygodniach od złożonej interpelacji na drodze pojawił się tłuczeń. Koszt utwardzenia wyniósł 1700 zł. Warunki przejazdu znacznie się poprawiły, zainteresowani są zadowoleni. - A prawdziwa masakra tam była - wspomina sołtys Głoginina.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!