Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zrobisz przegląd, dostaniesz prezenty

› Motoryzacja 2 miesiące temu    30.01.2020
Artykuł sponsorowany
komentarzy 0 ocen 3 / 0%
A A A

Okręgowa Stacja kontroli pojazdów w Krajewicach koło Gostynia, której właścicielem jest Florek Grup Sp z o.o. działa od czerwca 2019 rok. Może się już pochwalić setkami zadowolonych Klientów, z których jeden wygrał skuter.

- Bardzo dbamy o wysoki poziom i kompleksowość usług - mówi Damian Florek, właściciel.- Wiemy, że nasi Klienci oczekują rzetelności przy użyciu nowoczesnych technologii. Niemalże wszystkie z drobnymi wyjątkami pojazdy poruszające się po drodze wymagają rocznej kontroli, dlatego nasza stacja ma status okręgowej. Co to oznacza w praktyce? Możemy dokonać badania technicznego i wydać stosowne zaświadczenie wszystkim pojazdom, nie tylko tym do 3,5 tony, jak w przypadku stacji podstawowych. Więc zapraszamy do nas również właścicieli samochodów ciężarowych, specjalistycznych (ADR), ciągników rolniczych, przyczep oraz motocykli i skuterów - oznajmia.

Właścicielom od początku zależy na nawiązaniu jak najlepszej relacji z Klientami. Stąd np. udział stacji w Dniach Gostynia, gdzie na swoim stoisku prezentowali ofertę, ale także służyli konsultacjami i poradami, a dodatkowo można było wypełnić kupon, który uprawniał do udziału w konkursie, gdzie wygraną był skuter.

- Żeby wziąć udział w konkursie i wygrać skuter trzeba było skorzystać z usług stacji diagnostycznej. Każdy klient, który wykonał badanie diagnostyczne pojazdu mógł wypełnić kupon konkursowy. Od czerwca do końca grudnia wypełniono około 400 kuponów, plus te na festynie. Około sześćset osób wzięło udział w konkursie - mówi Damian Florek.- Bardzo nas cieszy to zainteresowanie. Mamy już szczęśliwego właściciela pojazdu, ale to nie koniec niespodzianek.

Od początku działania stacji w czasie kontroli pojazdu, na stacji diagnostycznej w Krajewicach, diagnosta dokonuje wymiany gaśnicy. Każdy klient bezpłatnie otrzymuje gaśnicę legalizowaną, z którą przejdzie bez problemu testy kontroli. Od 2020 roku w czasie kontroli Policja zwraca szczególną uwagę nie tylko na to, czy posiadamy gaśnice, ale także, czy ma ona certyfikat i termin ważności.

Klient, w przypadku kiedy jego gaśnica posiada ważną legalizację, ma do wyboru płyn do spryskiwaczy - bezpieczeństwo w podróży.

Właściciele stacji w Krajewicach zapewniają, że nie poprzestaną na jednym konkursie. Planują już kolejne. - Dzisiaj jeszcze nie zdradzamy, co będzie nagrodą, ale każdy, kto odwiedzi stację na pewno uzyska taką informację i po skorzystaniu z usługi diagnostycznej pojazdu, będzie mógł w nim uczestniczyć - mówi Damian Florek.- Będziemy na bieżąco informować, dlatego zachęcam do obserwowania nas w social mediach - dodaje.


Rozmowa z Klientem:

Dlaczego zdecydował się Pan na wybór Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Krajewicach?
- Długo szukałem stacji kontroli pojazdów, która spełniałaby moje oczekiwania. W końcu trafiłem na odpowiednią. Fachowa i kompetentna obsługa klienta oraz częste promocje zwróciły moją uwagę. Dlatego zdecydowałem się na korzystanie z jej usług.

Co najbardziej Pan ceni w obsłudze Klienta?
- Tak naprawdę wszystko mi odpowiada. Ale najbardziej to chyba brak kolejek i sprawna obsługa. Ja już korzystam z usług tej stacji, do czego bardzo namawiam wszystkich Klientów. Jest to po prostu stacja przyjazna Klientom.

+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Nn
miesiąc temu 3
Dobra reklama hehe a pan diagnosta zawsze coś znalazł i oferował naprawę usterki z rabatem po drugiej stronie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dar
miesiąc temu 2
Jaki przepis mowi że policja ma prawo sprawdzać legalizację i termin ważności gaśnicy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ B..a
miesiąc temu 1
Dobre, dobre- czyli bida.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji