Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zwiększ swoje szanse na rynku pracy. Są pieniądze na szkolenia

› Gospodarka› Praca i szkolenia 10 miesięcy temu    14.09.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotolia.com

Jesteś osobą bezrobotną w wieku 18 – 29 lat? chcesz zdobyć lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Zgłoś się do Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu.

 

PUP w Gostyniu posiada środki finansowe na zorganizowanie szkoleń dla 47 osób bezrobotnych w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie gostyńskim (IV)” współfinansowanego przez Unię Europejską.

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu dysponuje wolnymi miejscami dla 47 osób (w tym dla 20 kobiet i 27 mężczyzn).

O wyżej wymienione środki ubiegać się mogą wyłącznie osoby w wieku 18 – 29 lat z tzw. kategorii NETT zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gostyniu jako bezrobotne (dla których został ustalony II profil pomocy).

Osoba z kategorii NETT jest to osoba, która spełnia łącznie trzy następujące warunki:

  • nie pracuje,
  • nie kształci się (tj. nie uczestniczy w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym albo zaniedbuje obowiązek szkolny lub nauki),
  • nie szkoli się (tj. nie uczestniczy w pozaszkolnych zajęciach mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy oraz które w okresie 4 tygodni przed przystąpieniem do projektu nie szkoliły się ze środków publicznych).

Zapraszamy osoby spełniające kryteria oraz zainteresowane szkoleniami do kontaktu z Maciejem Berus lub Agnieszką Danek, pod nr tel. 65 572 33 67 wew. 35 i 34 lub bezpośrednio w siedzibie PUP w Gostyniu, pokój nr 307.

Koordynator projektu – Paulina Dudek, tel. 65 572 33 67 wew. 40.

Czytaj także o dzisiejszym zderzeniu na drodze wojewódzkiej. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!