Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zwolnienia z odpytywania za pieniądze?

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    14.04.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zwolnienie z odpytywania czy kartkówki było nagrodą w loterii zorganizowanej w gostyńskim gimnazjum. Za losy trzeba było zapłacić.

W marcu uczniowski wolontariat z Gimnazjum Nr 1 w Gostyniu przeprowadził akcję, podczas której zebrano pieniądze na leczenie psów w gostyńskim schronisku. Największą popularnością cieszyła się loteria tzw. immunitetów, czyli zwolnień z odpytywania czy kartkówki. Nic nie byłoby w tym dziwnego, gdyby nie to, że za losy trzeba było zapłacić. Każdy uczeń miał prawo kupić ich nieskończenie wiele. Poza tym wylosowane immunitety nie były podpisywane. Zdaniem rodzica, który nam zgłosił tę sprawę, uczniowie na przerwach mogli między sobą wymieniać się immunitetami, a nawet co gorsza - handlować nimi. Więcej w obecnym wydaniu „Życia”. (doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!