R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zwycięstwa Piasta i Sokoła

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    24.02.2020
komentarzy 5 ocen 2 / 100%
Wisła Borek Wielkopolski - Promień Krzywiń 3 : 5Wisła Borek Wielkopolski - Promień Krzywiń 3 : 5 fot. S. Hajduk

Dwadzieścia siedem goli padło w sparingach zespołów powiatu gostyńskiego przygotowujących się do rundy wiosennej. Najwięcej, bo aż dziesięć, zobaczyli kibice w meczu Piasta Poniec.

Zespół Andrzeja Loksia przyzwyczaił w zimowym okresie przygotowawczym, że w sparingach pada wiele goli. Nie inaczej było w niedzielę. Piast pokonał Koronę Czernina 8 : 2, a najwięcej goli zdobył Jędrzej Wydmuch. W piątek swoje spotkanie rozegrał Sokół Chwałkowo. Na własnym boisku drużyna Sławomira Gintowta pokonała Agro-Tom Lwa Pogorzela 3 : 0. ­- Nie straciliśmy gola i to jest bardzo ważne, bo w każdym sparingu gramy w innym zestawieniu w obronie. Sparing bez wątpienia na plus dla nas – podsumował trener Sokoła. Zjednoczeni Pudliszki zremisowali z Tęczą-Osa Osieczna 3 : 3. - Mecz dał mi dużo materiału do dalszej pracy. Wiele elementów naszej gry wymaga poprawy - podsumował Dariusz Olejniczak. Na zwycięstwo Wisły zanosiło się w meczu z Promieniem Krzywiń. Drużyna Tomasza Gawrońskiego prowadziła do przerwy 3 : 1. W drugiej połowie trener Wisły dokonał kilku zmian i odbiło sęe na grze zespołu z Borku Wielkopolskiego. - Do momentu, gdy graliśmy najlepszym składem na jaki nas dzisiaj było stać, nasza gra wyglądała ciekawie. Do 65. minuty mogę być zadowolony z naszej postawy. W drugiej połowie dokonałem kilku zmian w składzie. Młodzi zawodnicy przekonali się, że nie jest łatwo "wejść w buty" starszych kolegów - powiedział po meczu trener Wisły Borek Wielkopolski.

Plebiscyt. Ostatnie godziny głosowania.

Korona Czernina – Piast Poniec 2 : 8
Bramki dla Piasta: Jędrzej Wydmuch (4), Wojciech Alejski (2), Tomasz Dorociak, Krzysztof Matecki
Piast: Banaszak – Dorociak, Matecki, Dawidziak, Alejski, Ramota, Rodewald, Stachowiak, Szafraniak, Wydmuch, Bożek, Piaszczyński, Bartlewicz

Sokół Chwałkowo – Agro-Tom Lew Pogorzela 3 : 0
Bramki dla Sokoła: Krystian Jędryczka (2), Szymon Wieczorek
Sokół: Cebulski, Gubański, Adamek – Mikołajczak, Rejek, Bartkowiak, D. Naskręt, A. Naskręt, Pospiech, Jędryczka, Wojtkowiak, Wieczorek, Kaźmierczak

Zjednoczeni Pudliszki – Tęcza-Osa Osieczna 3 : 3
Bramki dla Zjednoczonych: Michał Płoszajczak, Mikołaj Olejniczak, Miron Nowak
Zjednoczeni: F. Bzdęga – Głoskiewicz, Nowak, P. Bzdęga, Fornalik, Wolsztyniak, Baranowski, Karolczak, Kołcz, Dudka, Borowczyk oraz Biderman, Pajkert, Płoszajczak, Lindner, J. Pazoła, M. Olejniczak, Talaga

Wisła Borek Wlkp. – Promień Krzywiń 3 : 5
Bramki dla Wisły: Sz. Andrzejczak, Adam Andrzejewski, Bartosz Walkowiak
Bramki dla Wisły: T. Kubiak – Juskowiak, Kasprzak, Sz. Andrzejczak, Marciniszyn, Konieczny, Piasecki, Wedzonka, Kędziora, Andrzejewski, Walkowiak oraz Ł. Andrzejczak, Wiza, Krzyżaniak,

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -