Zwycięstwo było blisko

Zwycięstwo było blisko - Zdjęcie główne

Podziałem punktów zakończył się dzisiejszy pojedynek juniorów młodszych Kani Gostyń z Bodo Nielba Wągrowiec. Gospodarze dwa razy obejmowali prowadzenie, jednak nie zdołali go utrzymać.

Kania do przerwy prowadziła 1 : 0. Gola zdobył Szymon Olejniczak. Gospodarze po pierwszej połowie powinni prowadzić wyżej, jednak nie wykorzystali wszystkich sytuacji bramkowych. Goście natomiast mieli jedną okazję, po której mogli doprowadzić do remisu, jednak Tomasz Kubiak stanął na wysokości zadania. W 44. minucie był remis. Sędzia główny podyktował rzut karny za zagranie ręką w polu karnym Kani. W 70. minucie Szymon Olejniczak ponownie dał swojemu zespołowi prowadzenie, z którego gospodarze cieszyli się tylko dwie minuty. Drużyna Rafała Pospiecha mogła ten pojedynek jeszcze wygrać, jednak w końcówce zabrakło szczęścia. Po główce, wprowadzonego chwilę wcześniej, Eryka Pilcha piłka trafiła w poprzeczkę.

Kania Gostyń - Bodo Nielba Wągrowiec 2 : 2 (1 : 0)

1 : 0 - Szymon Olejniczak (19')

1 : 1 - z rzutu karnego (44')

2 : 1 - Szymon Olejniczak (70')

2 : 2 - (72')

Kania: Kubiak - Marcinkowski, Ptaszyński, Fiebig, Nowak (54' J. Kruger), Słomiński, J. Bzdenga, Danielczak, K. Kruger, Lada (78' Pilch), Olejniczak