Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Życzyli sobie takiego roku, jak ten

› Gospodarka› Samorząd 9 miesięcy temu    9.06.2018
Anna Twardowska
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Burmistrz Piotr Curyk otrzymał jednogłośne absolutoriumBurmistrz Piotr Curyk otrzymał jednogłośne absolutorium fot. A. Twardowska

Nie było zastrzeżeń, co do gospodarowania pieniędzmi i wykonania budżetu za rok 2017. Burmistrz otrzymał jednogłośne absolutorium, a skarbnik stwierdziła, że „rok był super”.

 

R E K L A M A

Dochody budżetowe po uwzględnieniu wszystkich zmian, udało się wykonać w 100,98 proc., natomiast wydatki w 98,1 proc. - Inwestycje, co najważniejsze z tego wszystkiego według mnie, wykonaliśmy w 97,11 proc., ale nie wszystko było od nas zależne. Moim zdaniem nie było źle w inwestycjach, dochodach i wydatkach. Życzyć tylko takich lat, jak był ten – mówiła skarbnik Teresa Lempach.

Burmistrzowi Piotrowi Curykowi jednogłośnie udzielono absolutorium na sesji rady miejskiej, która odbyła się we wtorek, 29 maja. Ręce podniosło czternastu radnych. Jeden był nieobecny. Włodarz podziękował i stwierdził, że stało się to dzięki pomocy społeczności wiejskich, które wiele zaplanowanych pracy wykonały własnym sumptem. Szczególnie Gumienice, które zajęły się remontem sali i Kaczagórce, która własnymi siłami wywoziła gruz na drogę.

- Bez tej pomocy pewne zadania byłyby trudne do wykonania, ale też w innych samorządach wiejskich wiele troski o to mienie włożyli zwłaszcza sołtysi i rady sołeckie – stwierdził burmistrz Curyk.

Czytaj także o solidarności służb mundurowych.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ pogorzelanka
  9 miesięcy temu ocena: 0%  3
  A ja bym chciała fontannę.Nie samym chlebem żyje człowiek.Jak pięknie jest w Pępowie przy fontannach, czy na Rynku w Gostyniu.Tern pomysł akurat mnie się podoba.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zdzich z tych Tych
  9 miesięcy temu ocena: 100%  2
  Ja bym jednak wolał, żeby połatano dziury na gminnych drogach oraz po części na tych powiatowych (bo te karły moralne z powiatu z pewnością tego nie zrobią) oraz żeby ogarnięto porządek w mieście i w miejskim parku. Wtedy można stawiać pierdoły dla socjalobiorców.
  ~ 123
  9 miesięcy temu ocena: 100%  1
  demokracja ma rowniez wady z biegiem czasu wpada sie w samozachwyt, i nie budowac fontanny bo to juz na wyborcow nie dziala.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A