Dostosuj wydruk

Powalczą dla wojownika Mikołaja. W sobotę charytatywny turniej zbijaka

Powalczą dla wojownika Mikołaja. W sobotę charytatywny turniej zbijaka

Już w najbliższą sobotę, od godz. 15.00, w Piaskach odbędzie się „III Charytatywny Turniej Zbijaka-2 ognie”. Organizatorzy będą zbierać środki na rzecz Mikołaja Talarczaka, który choruje na czterokończynowe porażenie mózgowe.

 

- Chyba każdy z nas zna historię tego małego wojownika. Przed chłopcem oraz rodzicami bardzo długa droga i wiele przeszkód do pokonania, ale już teraz możemy pomóc, by mimo wszystko było im troszeczkę lżej, dlatego zachęcamy wszystkich do udziału w wydarzeniu, by na twarzy Mikołaja codziennie towarzyszył uśmiech – mówią organizatorki.

Będzie dużo zabawy, uśmiechu i zdrowej rywalizacji. Turniejowi towarzyszyć będzie bardzo dużo atrakcji dla całych rodzin, a wpisowe w całości przekazane zostanie na zbiórkę publiczną.

Zgłoszonych jest 15 drużyn, ale można się jeszcze zapisywać. TUTAJ informacje na bieżąco.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców, tych dużych i małych. Będzie dużo atrakcji, fajnej pozytywnej rywalizacji oraz świetnej zabawy. A co najważniejsze - bawimy się jak dzieci, z dziećmi i dla dziecka - naszego Mikołaja – mówi Małgorzata Stachowiak, współorganizatorka.

Więcej informacji pod nr telefonów: 695 040 666 lub 661 252 232.

Tak "zbijali się" w ubiegłym roku dla Antosi - KLIK. 

autor: Anna Twardowska

Źródło:

Dodano: 2019.06.12

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00