Dostosuj wydruk

Gratka dla zakochanych w filmach Tarantino

Gratka dla zakochanych w filmach Tarantino

Zespół Bacteryazz wreszcie dotarł do gostyńskiego ośrodka kultury. W piątkowy wieczór, 17 stycznia odbył się koncert, przełożony z kwietnia ubiegłego roku. Gostyńska publiczność załapała się na specjalny program koncertowy pn. Tarantino Unplugged. Na pewno nie żałowali miłośnicy filmów legendarnego Mistrza.

Kapela z Koszalina na scenie zaprezentowała utwory mniej lub bardziej znane, ale przede wszystkim wykorzystane w kultowych filmach autorstwa Quentina Tarantino, czyli: Reservoir Dogs, Pulp Fiction, Jackie Brown, Kill Bill, Death Proof, Inglourious Basterds, Django oraz The Hateful Eight.

Niektóre z utworów, które muzycy wzięli na warsztat, otrzymały nowe, zaskakujące aranżacje. To był akustyczny rockowy wieczór, podczas któego sala widowiskowa Hutnika wypełniona została świetną muzyką, pojawiającą się w twórczości Mistrza. Na potrzeby tego wydarzenia zespół BACTERYAZZ zaprosił do współpracy dodatkowych muzyków.

BACTERYAZZ to grupa, która powstała w Koszalinie w lutym 2013. Tworzą ją muzycy znani z innych koszalińskich składów: m.in. 4.piętro i Kaboom!. Wypadkowe stylów, które lubią członkowie BACTERYAZZ dały bardzo różnorodny materiał, trzymający się jednak w ryzach gitarowego grania z melodyjnym wokalem. Kompozycje czerpią z takich gatunków jak rock, punk, a nawet metal.

autor: Agata Fajczyk

Źródło:

Dodano: 2020.01.19

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00