Dostosuj wydruk

Finał „Piątki dla Życia”. Laureaci odebrali nagrody

Finał „Piątki dla Życia”. Laureaci odebrali nagrody

To był niezapomniany finał! W piątek w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Starej Krobi wręczyliśmy główną nagrodę w naszej akcji „Piątka dla Życia”.

Odebrała ją uczennica klasy V – Oliwia Bąk. Dziewczynka zabierze całą swoją klasę na dwudniową wycieczkę do ENERGYLANDII oraz Tarnowskich Gór.

Sponsorzy naszego konkursu wręczyli także nagrody dodatkowe - Kamilowi Kordkowi z klasy I Szkoły Podstawowej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Wycisłowie voucher na piknik w Nadleśnictwie Piaski, w którym weźmie udział cała klasa chłopca oraz Michał Kotowski z IIIc Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu voucher na półkolonię ufundowaną przez Gostyński Ośrodek Sportu i rekreacji w Gostyniu.

Co roku nagrodę specjalną dostaje uczeń, który nadesłał do naszej redakcji najwięcej kuponów z bardzo dobrymi i celującymi ocenami. W tym roku rower wręczyliśmy Annie Hądzlik z ZSPiG w Pudliszkach. Ania chodzi do klasy IV i nadesłała aż 80 kuponów z najlepszymi ocenami!

Oprócz tego nagrodami dodatkowymi obdarowaliśmy 16. laureatów. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w „Piątce” za rok!

Dziękujemy społeczności i dyrekcji szkoły w Starej Krobi za to, że wspaniale ugościli nas i sponsorów. Zgotowali nam niespodziankę – wspaniały tort (od rodziców), kwiaty i podziękowania, które znajdą honorowe miejsce na ścianie w naszej redakcji. Oliwia, jej klasa i wychowawczyni nie kryli radości ze zdobycia głównej nagrody. Na pewno będą się doskonale bawić na wycieczce, która już niedługo.

 

Zobacz zdjęcia z wycieczki z ubiegłrgo roku TUTAJ

A tak bawiły się dzieci na pikniku TUTAJ

autor: Izabela Skorzybót

Źródło:

Dodano: 2016.06.15

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00