Dostosuj wydruk

Czarodziejskie występy nauczycielek, wygibasy dzieci. Po prostu bajkowa gala

Czarodziejskie występy nauczycielek, wygibasy dzieci. Po prostu bajkowa gala

Magiczną, tęczową galę przygotowała dziś w GOK Hutnik społeczność Przedszkola Niepublicznego Bajka w Gostyniu. Była ku temu wyjątkowa okazja - 10-lecie działalności tej „fabryki snów”. To miejsce, gdzie świat baśni i fantazji przenika się z tym, co uważane jest za realny świat nauki (...). To tu chęć nowych doznań i ciekawość świata otwierają dzieciom nowe drzwi sekretów i tajemnic, pobudzają wyobraźnię i uczą.

- 10 lat temu stanęłam przed trudną decyzją, ale podjęłam to wyzwanie. I dzisiaj nie żałuję - tak to w ogromnym skrócie powstała Bajka (...) - przyznała Henryka Biniakiewicz, dyrektor placówki, podczas otwarcia uroczystości.

A później... na scenie poszaleli (zobacz FILM). Występowały dzieci obecnie uczęszczające do przedszkola, a także absolwenci „Bajki”, którzy z chęcią - jak przyznali - wróciliby w czarodziejskiej podróży do tego magicznego miejsca. Piosenka „Powróćmy, jak za dawnych lat” powiedziała wszystko. Swoje artystyczne oblicze odsłoniły także nauczycielki - dla przedszkolaków „ciocie” - w niecodziennym tanecznym show.

Galę prowadziły absolwentki placówki: Julia Gorączka, Zuzanna Woźna i Zofia Piszczelak, a w tym wyjątkowym wydarzeniu wspierał ich Marcin Biniakiewicz.

Co to takiego Statuetki „Bajkowej Tęczy”? Komu i za co je przyznano?

Czytaj w kolejnych wydaniach „Życia Gostynia”

Zobacz, jakie zagrożenie stwarzają ludożercy z Krobi

autor: Agata Fajczyk

Źródło:

Dodano: 2016.06.18

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00