Dostosuj wydruk

Są warianty objazdów ulicy św. Marcina

Są warianty objazdów ulicy św. Marcina

Zgodnie z informacją podaną przez Starostwo Powiatowe w Gostyniu, w następujący sposób będą wyglądały objazdy zaplanowane w związku z modernizacją ulicy Świętego Marcina w Piaskach:

Mieszkańcy podróżujący z Pogorzeli drogą powiatową w kierunku Piasków kierowani będą na objazd w Strzelcach Wielkich w kierunku Tanecznicy. Następnie trasa objazdu będzie biegła drogą powiatową przez Grabonóg aż do Gostynia.

Kierowcy jadący z Borku drogą krajową nr 12, chcący w Piaskach skręcić w drogę powiatową w kierunku Pogorzela, kierowani będą na objazd drogą krajową nr 12 do Gostynia. Następnie w Gostyniu pojazdy pojadą w lewo przez Grabonóg do Tanecznicy, Strzelec Małych aż do Strzelec Wielkich.

Pojazdy jadące z Gostynia krajową „12”, chcące skręcić w Piaskach w drogę powiatową w kierunku Pogorzela, kierowane będą na objazd drogą krajową nr 12 w kierunku Borek Wlkp./Strumiany. Następnie na wlocie do Borku trasa objazdu odbija w prawo w kierunku Karolewa. Potem skręca w prawo w drogę powiatową w kierunku Pogorzeli.

Dowiedz się także: o zderzeniu luksusowej limuzyny z volkswagenem, do którego doszło dzisiaj rano

Źródło: Starostwo Powiatowe w Gostyniu

autor: Bogdan Bujak

Źródło:

Dodano: 2017.11.21

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00