Dostosuj wydruk

Jednym sercem dla Zuzi - koncert charytatywny. To już dziś!

Jednym sercem dla Zuzi - koncert charytatywny. To już dziś!

Zuzia Loman to niespełna sześcioletnia mieszkanka Gostynia. Mała dziewczynka z wielkim i walecznym serduszkiem. Od momentu urodzin zmaga się bowiem z wieloma ograniczeniami, bólem i trudnościami, które każdego dnia stara się pokonywać.

 

Jej największym przeciwnikiem jest dziecięce porażenie mózgowe, ale oprócz tego cierpi z powodu niedorozwoju ciała modzelowatego oraz niedojrzałości centralnego układu nerwowego. Dopiero od niedawna zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki. Wymaga jednak jeszcze wielu miesięcy, być może lat ćwiczeń, pracy i zaangażowania pomocnych dłoni, by stać się jak najbardziej samodzielną.

O Zuzi pisaliśmy już w materiale, dotyczącym przekazywania 1% podatku - CZYTAJ TUTAJ.

Niebawem odbędzie się koncert charytatywny dla Zuzi. Organizatorzy zapraszają 22 kwietnia (niedziela), o godz. 18.00, do kościoła pw. Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gostyniu. Wystąpi zespół wspólnoty KEFAS ze Śremu. 

- Koncert, na który bardzo serdecznie zapraszamy, ma się przyczynić do wsparcia finansowego długiej i żmudnej rehabilitacji Zuzi. Ona, ta mała i bezbronna, zdana całkowicie na innych - każdego dnia staje do walki i nie zamierza się poddać – mówi Sylwia Urbańska, organizatorka.

autor: Anna Twardowska

Źródło:

Dodano: 2018.04.22

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00