Dostosuj wydruk

W biały dzień w zuchwały sposób okradł 85-letnią kobietę

W biały dzień w zuchwały sposób okradł 85-letnią kobietę

Naprawdę spory tupet i brak skrupułów miał 37-letni mieszkaniec naszego regionu, który w biały dzień okradł starszą kobietę w Piaskach. Mężczyzna „naprawdę się obłowił”, bo oprócz dokumentów skradł także portfel z ubrania kobiety z zawartością kilku złotych.

W środę, 26 września policja dostała zgłoszenie dotyczące zdarzenia, które miało miejsce na ulicy Słowackiego w Piaskach. Z jego treści wynikało, że około południa do idącej ulicą 85-letniej kobiety podbiegł nieznany mężczyzna. Na głowę miał założony kaptur. Z zewnętrznej kieszeni wyjął jej dowód osobisty oraz portmonetkę, w której znajdowało się zaledwie kilka złotych i uciekł w kierunku ulicy 27 grudnia.

W chwili zdarzenia kobieta wzywała pomocy, krzyczała, ale niestety w pobliżu nie było żadnych osób, które mogłyby zareagować na wezwanie – relacjonuje aspirant sztabowy Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Do badania sprawy skierowano policjantów z wydziału kryminalnego, dzielnicowych oraz pluton patrolowo-interwencyjny.

Jak mówi oficer prasowy, dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego i podjętych niezwłocznie działaniach dwa później, w piątek, 28 września policjanci zaangażowani w wyjaśnianie tej sprawy wytypowali i zatrzymali 37-letniego mężczyznę. Usłyszał on zarzut kradzieży i został przesłuchany. Za swoje postępowanie przed sądem.

Na ile zadłużeni są rolnicy?

autor: Bogdan Bujak

Źródło:

Dodano: 2018.10.04

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00