Dostosuj wydruk

Zaprezentowali swoich kandydatów

Zaprezentowali swoich kandydatów

Komitet Wyborczy Gmina Pępowo Razem zorganizował festyn wyborczy z przesłaniem „Powstanie Wielkopolskie bramą do wolności. Święto ulicy Powstańców Wielkopolskich”. Głównym celem imprezy była prezentacja kandydatów do samorządu gminy Pępowo i ich programu wyborczego.

 

Podczas festynu na scenie pojawił się zespół „Tacy nie inni” z repertuarem czerpiącym z wojskowych i patriotycznych utworów podanych w nowoczesnej aranżacji. Z krótkim referatem na temat genezy i przebiegu Powstania Wielkopolskiego wystąpił dr Romuald Krzyżosiak. Ponadto wystąpili „Semplicze” oraz kapela „Piaskowianie”.

Dla mieszkańców przygotowano też inne atrakcje. W namiocie historycznym zorganizowano okolicznościową wystawę, grupa Runaway Polski Uciekinier przygotowała tor do zabaw sprawnościowych dla najmłodszych. Były też dmuchańce. Uczestników festynu kandydatki do rady częstowały kawą i plackiem.

Marian Poślednik, ubiegający się o fotel wójta przedstawił na scenie kandydatów do rady gminy oraz popieranego przez członków komitetu kandydata do Rady Powiatu Gostyńskiego Szymona Jakubowskiego. Senator stwierdził, że ponownie walczy o stanowisko włodarza gminy, bo sprawy lokalne cały czas są mu najbliższe. 

O imprezie przeczytasz też w bieżącym Życiu Gostynia. 

Zobacz także: Sąd przyznał im rację.

autor: Anna Twardowska

Źródło:

Dodano: 2018.10.09

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00