Dostosuj wydruk

Kania wreszcie zwycięska

Kania wreszcie zwycięska

Ponad miesiąc czekali kibice Kani Gostyń na kolejne zwycięstwo w lidze międzyokręgowej. Piłkarze Rafała Pospiecha przełamali się w Stęszewie, gdzie Kania wygrała 2 : 0.

Trzy punkty zespołowi z Gostynia zapewnili młodzieżowcy. Goście objęli prowadzenie w 38. minucie. Do bramki gospodarzy trafił Błażej Danielczak. Minutę przed przerwą wynik spotkania ustalił Rafał Karolczak. - Wygraliśmy bardzo ważny mecz i co najważniejsze po dobrej grze. Gospodarze zagrali podobnie jak nasi poprzedni rywale. Głównie skupili się na defensywie i obronie własnej bramki. Czekali na kontry. Dziś jednak potrafiliśmy tak rozgrywać piłkę w ataku pozycyjnym, cierpliwie budować akcję, że dwa razy piłka znalazła się w bramce rywala i przerwaliśmy serię meczów bez zwycięstwa - powiedział po meczu trener Kani Gostyń Rafał Pospiech. Po dzisiejszym zwycięstwie Kania awansowała na ósme miejsce w tabeli. 

Kibice Korony cieszą się. 

Lipno Stęszew – Kania Gostyń 0 : 2 (0 : 2)
0 : 1 – Błażej Danielczak (38’)
0 : 2 – Rafał Karolczak (44’)
Kania: Wujczak – Maćkowski, Muszyński, Mucha, Fechner, Danielczak (82’ Krzyżaniak), Karolczak, Aksamit (82’ Szkudlarek), Łapawa (87’ N. Olejniczak), Sz. Olejniczak, Wachowski
 

 

 

autor: Sławomir Hajduk

Źródło:

Dodano: 2018.11.04

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00