Dostosuj wydruk

Chcieliby dostać ciekawe materiały naukowe. Pomóżcie im!

Chcieliby dostać ciekawe materiały naukowe. Pomóżcie im!

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borku oraz szkoły podstawowe w Pępowie i Żytowiecku biorą udział w projekcie „Naucz się z nami budować roboty”, organizowanym przez Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

W ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera”, każda placówka, która zajmie miejsca od pierwszego do trzynastego, może uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów naszej szkoły. W skład każdego z zestawów wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów, całodniowy festiwal technologiczny organizowany m.in. przez firmę Volkswagen, który będzie pełen niezwykłych pokazów oraz warsztatów z zakresu robotyki i programowania dla wszystkich uczniów.

Od początku to właśnie borecka szkoła była na pierwszym miejscu w tabeli głosowania. Dziś spadła na drugą pozycję. Ma 9 615 głosów.

ZOBACZ czy nauczyciele w powiecie gostyńskim będą porotestować?

- Robimy wszystko, co możemy, aby utrzymać się w czołówce - mówi dyrektor Władysław Hałas. Raczej niemożliwe jest, aby borecka szkoła wypadła z „trzynastki”, ale może zwyciężyć.

- Fajnie by było, gdyby społeczność powiatu pokazała, że potrafi się zmobilizować i oddać głos na szkołę z małej miejscowości. To jest świetny sprawdzian dla środowiska. Będzie nam bardzo miło, jeśli dzięki oddanym głosom, znajdziemy się w czołówce. A jeśli wygramy, uczniowie będą szczęśliwi z otrzymanych nagród. Pokażmy, że szkoły z małych gmin też się liczą! - dodaje dyrektor Hałas, zaznaczając że społeczność boreckiej szkoły walczy o wygraną z całych sił.
 

Możecie pomóc zdobyć głosy, a uczniom z Borku otrzymać wymarzone nagrody. Wystarczy wejść na stronę szkolamalegoinzyniera.pl i wcisnąć GŁOSUJ, wyszukać nazwę swojej szkoły: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Borku Wlkp. Podać numer swojego telefonu, na jaki wysłany zostanie SMS z kodem. Później należy wpisać kod i zagłosować.

Jeden numer może oddać tylko jeden głos dziennie. SMS jest bezpłatny.

Zachęcajcie swoich bliskich i znajomych do oddania głosu na Waszą szkołę.

Każdy głos ma znaczenie i przybliża uczniów do sukcesu.

Głosować można jeszcze do 07 grudnia, godziny 23:59:59.

autor: Agata Fajczyk

Źródło:

Dodano: 2018.12.06

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00