Dostosuj wydruk

Ktoś wyjedzie na przyczepce

Ktoś wyjedzie na przyczepce

Przyczepka samochodowa z plandeką będzie głównym darem, wystawionym na sprzedaż podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który organizuje sołectwo Gola.

Ten niecodzienny gadżet organizatorom akcji WOŚP w Goli podarowała firma Jegger. Robią wszystko, aby nagłośnić, że taki prezent będzie sprzedawany w Goli.

Zobacz, jak licytowali uczniowie w SP nr 5 w Gostyniu - KLIK

- Liczymy, że znajdą się osoby, które będą chciały coś takiego kupić. Inny darczyńca wydrukował nam 500 ulotek, które są rozwożone w Goli i innych okolicznych wioskach - mówi Paweł Stachowiak, sołtys wioski. Przyczepka będzie licytowana pod koniec imprezy, jaką przygotowano na 13 stycznia w świetlicy w Goli. - W ubiegłym roku rozpoczęliśmy licytację około godz. 13.30 , a kończyliśmy o godz. 17.00. Podejrzewam, że w tym roku też tak to będzie przebiegało. Na pewno przyczepki nie wystawimy wcześniej niż o godzinie 16.00 - zachęca Paweł Stachowiak.

Nowym gadżetem, który będzie licytowany w tym roku w Goli, jest też voucher na lot w symulatorze, w kokpicie Boeinga. Poza tym chętni będą mogli kupić lot paralotnią, robot kuchenny, piłkę nożną piłkarzy Lecha Poznań, elektronarzędzia, plecaki, rower dziecięcy.

- Wcześniej w okolicach tysiąca złotych kupowano „weekendy w SPA”, były też inne atrakcje: zestaw kina domowego, telewizor, rower - mówi Paweł Stachowiak.

autor: Agata Fajczyk

Źródło:

Dodano: 2019.01.10

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00