Dostosuj wydruk

Był czas na wspomnienia i miłosne wyznania

Był czas na wspomnienia i miłosne wyznania

To był dla gostyńskich seniorów bardzo wyczekiwany dzień - pełen wspomnień zabaw z lat młodzieńczych. Przygotowywali się dokładnie. Wcześniej były dekoracje sali, układanie menu i ...manicure.

14 lutego, w Dziennym Domu Senior+ odbyła się zabawa walentynkowa, w której uczestniczyło około 100 osób.

- Seniorzy niezwykle miło spędzili popołudnie. Na zabawie karnawałowo-walentynkowej zorganizowanej w Dziennym Domu Senior+ w Gostyniu bawili się członkowie klubu Złota Jesień, seniorzy ze Stowarzyszenia „Ja też pomagam” oraz gospodarze imprezy, czyli uczestnicy DDS+ - powiedziała Agnieszka Wojtkowiak, kierownik Domu Dziennego Senior + w Gostyniu.

W sali panował karnawałowy klimat, który stworzyły odpowiednie dekoracje. - Były barwne ozdoby, do tego doszły mieniące się elementy garderoby, a wodzirej Sylwester Jerzyk zaserwował skoczną muzykę - dodała Agnieszka Wojtkowiak.

Kto od 1 kwietnia będzie nowym kierownikiem ośrodka pomocy społecznej w Gostyniu? - TUTAJ

Prowadzące imprezę zadbały o konkursowe emocje przy tańcu na gazecie i balonem czy zabawie z krzesłami. Upominki dla zwycięzców ufundowała gostyńska mleczarnia. Przygotowano też pocztę walentynkową. - Dzięki niej uczestnicy przekazali sobie mnóstwo ciepłych, miłych słów, a nawet wyznań miłosnych - zauważyła Agnieszka Wojtkowiak.

Uczestniczący w zabawie seniorzy stwierdzili, że duże wrażenie na nich zrobił występ damskiego zespołu tanecznego Venus z Ponieca. Tańce pań zostały nagrodzone długimi i gromkimi brawami. Reprezentanci chóru "Melodia" działającego przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Gostyniu, w krótkim występie muzycznym, przypomnieli stare, ale wciąż niezapomniane utwory. Seniorzy ocenili wieczór na udany. Wspominali czasy balów i zabaw z lat młodzieńczych i miło gawędzili z rówieśnikami.

Co zamontowano przed wejściem do szkoły w Kunowie? - KLIK

Zdjecia: DD Senior+ w Gostyniu

autor: Agata Fajczyk

Źródło:

Dodano: 2019.02.15

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00