Dostosuj wydruk

Zamyślił się za kierownicą

Zamyślił się za kierownicą

Niedzielne przedpołudnie (03.03), które powinno być raczej sielankowe i spokojne, zakończyło się dwoma kolizjami.

Do pierwsze zdarzenia drogowego doszło ok. godz. 9.50 w Grabonogu, a ściślej - na skrzyżowaniu szosy prowadzącej z Gostynia do Grabonogu z boczną drogą w kierunku Piasków.

Kierujący oplem astra, jechał boczną drogą od Piasków w stronę drogi Gostyń-Grabonóg. Na prawidłowo oznakowanym skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa prowadzącemu samochód citroen berlingo, Doprowadził w ten sposób do zderzenia bocznego obu pojazdów. Zniszczony jest przód opla, wgniecione zostały drzwi w citroenie.

TUTAJ CZYTAJ o dzisiejszym pożarze w domu jednorodzinnym w Starym Gostyniu

Pracujący na miejscu policjant ustalił, że kierowcy oby samochodów byli trzeźwi. W citroenie z kierowcą podróżowała jeszcze pasażerka. Żaden z uczestników zdarzenia nie doznał poważniejszych obrażeń, nie żądali pomocy medycznej. Kierowca opla tłumaczył, że się zagapił. Jako sprawca kolizji otrzymał mandat karny.

Zgłoszenie o drugiej kolizji dyżurny KPP w Gostyniu otrzymał ok. godz. 11.25. Zdarzenie miało miejsce na stacji paliw w Piaskach. Zderzyły się dwa osobowe samochody. Najprawdopodobniej jeden z kierowców (sprawca) był nietrzeźwy. Czynności policji w ustalaniu okoliczności i przyczyn kolizji wciąż trwają.

Kto "z naszych" jest na liście najbogatszych Polaków 2019 r.? - KLIK

autor: Agata Fajczyk

Źródło:

Dodano: 2019.03.03

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00