Dostosuj wydruk

Ada i Ania w półfinale konkursu piękności

Ada i Ania w półfinale konkursu piękności

Adrianna Borowczyk z Domachowa oraz Anna Walewska z Gostynia w półfinale konkursu piękności. Wczoraj ogłoszono wyniki. O kandydatkach pisaliśmy TUTAJ. 

 

23-letnia Ania znalazła się na trzecim miejscu w głosowaniu sms, co dało jej automatyczny awans do półfinału konkursu Wielkopolska Miss. - Niby wiedziałam, że półfinał mam zagwarantowany, jednak lekki stres był. Było tam mnóstwo dziewczyn, jedna nakręcała drugą, ale atmosfera między nami była świetna. Pomagałyśmy sobie w garderobie i miałyśmy okazje się bliżej poznać - mówi Ania.

16-letnia Ada próbowała swoich sił w konkursie Wielkopolska Miss Nastolatek. Jej losy zależały od jurorów, którzy oceniali kandydatki pod kątem twarzy, włosów, postawy, sylwetki. - Na backstage’u poszła plotka, że wysoko punktowany jest uśmiech, więc się uśmiechałam - mówi Ada.

Wspomina, że sporo się naczekała. Podczas, gdy inne kandydatki szlifowały swoje makijaże, ona postawiła na naturalność. - Niektóre dziewczyny były ładnie opalone, nakremowane, zrobiony makijaż, włosy, ja blada i ze związanymi włosami, które później pokręciłam. Trochę za luźno do tego podeszłam - ocenia nastolatka. Mimo wszystko - zrobiła wrażenie i przeszła do kolejnego etapu.

Galę wspomina bardzo miło. - Stwierdzenie, że misski chcą nawzajem sobie tylko zaszkodzić, jest stereotypem. Zdecydowana większość mówiła, że super wyglądam, pytały czy ćwiczę, zagadywały - mówi dalej Ada. 

Teraz przed dziewczynami profesjonalna sesja zdjęciowa przed półfinałem.

Nie tylko dziewczyny walczą o tytuł najpiękniejszej. Zobacz Kubę i Patryka - męskich reprezentantów z powiatu gostyńskiego - KLIK.

 

autor: Anna Twardowska

Źródło:

Dodano: 2019.03.10

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00