Dostosuj wydruk

Panie i panów ugoszczono kawą i ciastkiem

Panie i panów ugoszczono kawą i ciastkiem

Utworem „Róża i bez” z nieśmiertelnej komedii „Jak rozpętałem II wojną światową” rozpoczęła koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn w piaskowskim GOK-u w wykonaniu Orkiestra Dęta Miasta i Gminy Gostyń.

Zapraszamy do Hollywood na muzyczną podróż po największych filmowych i serialowych przebojach. Zabrzmią utwory z klasyków srebrnego ekranu, ale nie zabraknie też filmów i musicali, które szturmem podbiły sale kinowe w ostatnich latach. Czekają też muzyczne niespodzianki – mówił ze sceny nowy dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach, Sebastian Nowak.

W repertuarze gostyńskiej orkiestry pod batutą Piotra Kaczora znalazł się m.in. polonez z „Pana Tadeusza”. Rozbrzmiało także słynne Yabadabadooo, czyli ścieżka dźwiękowa z „Flinstonów”, „Hakuna Matata” z „Króla Lwa czy powodująca szybsze bicie serca piosenka Celine Dion „My Heart Will Go On” z „Titanica”.

Siedząc przy stoliczku, popijając kawkę i zajadając się ciastkiem serwowanym przez pracowników piaskowskiego ośrodka kultury kilkadziesiąt pań i panów miało okazję wysłuchać koncertu w kameralnej atmosferze. Czy pomysł takiego świętowania „dni” przyjmie się na kolejne lata? Patrząc na frekwencję trzeba powiedzieć, że pierwszą „edycję” można uznać za bardzo udaną.

Nasze dziewczyny w półfinale konkursu piękności

autor: Bogdan Bujak

Źródło:

Dodano: 2019.03.11

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00