Dostosuj wydruk

Publiczność była zachwycona występem finalisty Mam Talent

Publiczność była zachwycona występem finalisty Mam Talent

Dzień Kobiet i Mężczyzn GOK Pępowo obchodził w klimacie muzycznym. W sobotę (9 marca) na scenie wystąpił Alexander Martinez – finalista „Mam Talent”.

 

Artysta wykonał najwspanialsze piosenki z lat 70., 80., a także hity współczesne. W przerwie występu na scenę wkroczyły dziewczyny z krobskiego kabaretu ,,Na fali” z programem ,,Czy wyście durch pogłupieli”.

- Przez kwadrans trwania spektaklu cała sala płakała ze śmiechu, nie było chwili, by audytorium się wyciszyło – mówią organizatorzy spotkania.

W dalszej części występu Martineza, artysta wręczył wybranej przez siebie słuchaczce, wykonując dla niej przepiękną romantyczną piosenkę Lionela Richiego ,,Hello”. Wokalista także zadedykował jeden utwór Ewie Wojciechowskiej z galerii kwiatów, która wspaniale przystroiła GOK-owską scenę. Publiczność była zachwycona, gdy artysta schodził do odbiorców ze sceny, spotykał się twarzą w twarz, udostępniał mikrofon do zaśpiewania znanego utworu czy prosił do tańca.

- Słuchacze byli tak zaangażowani, że nie chcieli pożegnać się z wykonawcą. Podchwytywali nucone przez niego piosenki, aż w końcu Martinez, zaskoczony umiejętnościami wokalnymi publiczności powiedział w żartach: chyba ja tu jestem niepotrzebny - relacjonuje Leszek Żelazny, dyrektor GOK.

Czytaj także: Mieszkańcy pomogli zorganizować imprezę. Zaczęło się od posta na portalu.

autor: Anna Twardowska

Źródło:

Dodano: 2019.03.12

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00