Dostosuj wydruk

Pierwsi klienci byli już pół godziny przed otwarciem

Pierwsi klienci byli już pół godziny przed otwarciem

Punktualnie o godzinie 08.00 rano otworzył swoje podwoje dla kupujących Polomarket, Drogeria Vica i trzeci sklep zlokalizowane w nowym obiekcie handlowym na wjeździe do Piasków. Pierwsi klienci zjawili się już pół godziny wcześniej, z niecierpliwością wyczekując możliwości skorzystania z promocji na różnorakie produkty dochodzących do -30, -40, a nawet -50%.

W Polomarkecie najbardziej oblegana była lada mięsna. Polska sieć sklepów spożywczych ma blisko 280 placówek na terenie całego kraju. Ten w Piaskach otworzono według nowego wzornictwa i układu wnętrza. Na 700 metrach kwadratowych powierzchni handlowej znalazły się stoiska: wspomniana wcześniej lada mięsna i piekarynka-cukierynka obsługiwane tradycyjnie przez pracowników spośród 18-osobowej załogi sklepu, dział owoców i warzyw oraz samoobsługa.

– Jeszcze się dokładnie nie rozejrzałam, ale na pewno można zaoszczędzić – mówiła kupująca w sklepie pani Urszula.

Klientów przywitano upominkami, słodkościami, degustacjami i promocjami oraz konkursem z atrakcyjnymi nagrodami. Polomarket czynny jest od poniedziałku do soboty od godz. 6.15 do 21.00 i w niedziele handlowe.

Z kolei Vica, której pierwszy sklep pod szyldem powstał w 2004 roku otworzyła na 150 metrach kwadratowych powierzchni handlowej swoją 35 drogerię.

– Chcieliśmy naszym klientom, którzy muszą z Piasków i okolicy dojeżdżać do Gostynia dać komfort zakupu i dlatego otworzyliśmy swój sklep w tej lokalizacji – wyjaśnia Paulina Wojtczak-Hanelt, kierownik regionalny.

Również tutaj królowały wszelkiego rodzaju promocje, kupujący otrzymywali prezenty, gratisy czy beauty box-y z nowinkami kosmetycznymi. Tajemnicze pudełka rozeszły się najszybciej i do początkowej liczby ponad 400 pakietów trzeba było dołożyć jeszcze kilkaset kolejnych. Nie zabrakło także zabaw na Instargramie i Facebooku. Oczywiście największe zainteresowanie pań, ale też panów wzbudzała bogata oferta kosmetyków w dobrych cenach, z całego świata.

– Kosmetyków, których klient nie kupi nigdzie indziej, ewentualnie w Internecie, takich jak Orientana, Sattva czy G-synergie. A u nas może ich dotknąć, zobaczyć, powąchać, poznać – mówi Paulna Wojtczak-Hanelt.

Jeżeli chodzi o ostatnią ze wspominanych marek G-synergie produkowaną w podgostyńskim Czachorowie, to na otwarciu pojawiła się jej ambasadorka Anna Filipowiak - Miss Wielkopolski Publiczności 2016 i I WiceMiss Wielkopolski 2016, własnoręcznie reklamując firmowane przez siebie produkty.

Drogeria Vica zlokalizowana w nowym obiekcie handlowym przy drodze krajowej nr 12 Piaskach jest otwarta od poniedziałku do soboty od godziny 9.00 do 19.00 oraz w niedziele handlowe.

Zobacz także: na kogo do nas możesz oddać 1%podatku

autor: Bogdan Bujak

Źródło:

Dodano: 2019.03.13

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00