Dostosuj wydruk

Odwiedziny w redakcji

Odwiedziny w redakcji

Lubią pisać, fotografować, znają się na portalach społecznościowych, ale póki co, nie czytają zbyt często lokalnych portali informacyjnych. Nie wykluczają, że w przyszłości zostaną dziennikarzami.

 

Redakcję Życia Gostynia odwiedzili w ubiegłą środę (13 marca) członkowie kółka dziennikarskiego i fotograficznego ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyniu wraz z prowadzącymi zajęcia – Elżbietą Marciniak-Krenz i Beatą Kasprzak.

Uczniowie klas: siódmej i trzeciej gimnazjum uczęszczają na kółko od kilku miesięcy. Próbowali już przeprowadzać sondy w szkole (przyznali, że nie jest to łatwe), a tym razem postanowili zobaczyć, jak wygląda redakcyjna praca „od środka”. Dowiedzieli się, że tydzień dziennikarzy Życia Gostynia rozpoczyna się od wtorku, a kończy dopiero w poniedziałek, pytali o rolę mediów społecznościowych oraz o to, czy dziennikarze wybraliby ten zawód raz jeszcze? Przy okazji, poprosiliśmy ich o porównanie „starej” gazety z jej nowym wyglądem i podpytaliśmy, w ilu domach na stole widnieje Życie Gostynia. Dziękujemy za odwiedziny.

Czytaj także: Pierwsi klienci byli już pół godziny przed otwarciem.

autor: Anna Twardowska

Źródło:

Dodano: 2019.03.14

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00