Dostosuj wydruk

Krobianka podjęła walkę z liderem

Krobianka podjęła walkę z liderem

Pinsel-Peter Krobianka punktów w meczu z Lubuszaninem Trzcianka nie zdobyła, jednak lider czwartej ligi łatwej przeprawy w Krobi nie miał.Rywal bardzo dobrze pokazał się na tle naszego zespołu – powiedział po spotkaniu trener gości Jarosław Feciuch.

Pierwszy kwadrans sobotniego spotkania należał zdecydowanie do gości. W tym czacie lider wykonywał kilka stałych fragmentów gry. Po jednym z nich piłka odbiła się od poprzeczki. Bliski zdobycia gola dla lidera czwartej ligi był Paweł Wicher, po strzale którego piłka odbiła się od słupka. Piłkarze Dariusza Wiśniewicza przetrwali napór gości i próbowali zrewanżować się akcjami ofensywnymi. Umiejętności młodego bramkarza Lubuszanina sprawdzili Miłosz Urbański i Aleksander Woźniak. Ostatnie słowo w pierwszej połowie mogło należeć do gości. Sytuacji sam na sam z Tomaszem Dembskim nie wykorzystał Paweł Wicher. W drugiej części spotkania pierwsi do sytuacji bramkowej doszli gospodarze. Na czystą pozycję wyszedł Przemysław Kaczmarek, jednak naciskany przez obrońcę nie oddał skutecznego strzału. W tej sytuacji trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia uważał, że sędzia powinien podyktować rzut karny. – To był newralgiczny moment tego meczu. W pierwszej fazie tej sytuacji Przemek był ciągnięty za koszulkę, a następnie w momencie strzału pchnięty - mówi trener gospodarzy. Krótko po tej akcji goście objęli prowadzenie z rzutu wolnego. Najlepszą okazję do zdobycia bramki wyrównującej w 79. minucie miał Jakub Kędziora. Pomocnik Krobianki nie uderzył jednak czysto piłki i Wojciech Olesiński zachował czyste konto. W 89. minucie wygraną gości przypieczętował Paweł Iwanicki. - Początek w naszym wykonaniu był nerwowy. Goście trafili w poprzeczkę i słupek. Od 25. minuty mecz się wyrównał. W drugiej połowie mieliśmy sytuacje do zdobycia gola, w tym jedną kontrowersyjną, w której sędzia powinien podyktować rzut karny. Przeciwnik wypunktował nas w końcówce i zostajemy z niczym. Jestem dumny z zawodników z ich zaangażowania. Pod względem organizacji gry zagrali poprawnie. Mogliśmy z tego spotkania wyciągnąć więcej - powiedział po meczu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia.

Sekcja siatkówki Piast Poniec ma się coraz lepiej. Kolejne powołania.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia – Lubuszanin Trzcianka 0 : 2 (0 : 0)
0 : 1 – Radosław Barabasz (61’)
0 : 2 – Paweł Iwanicki (89’)
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski – Górkowski (74’ Jędrzej Knapp), Pospiech, Kluczyk, A. Kaczmarek, Sarbinowski, Kędziora, M. Urbański, P. Kaczmarek, Joachim Knapp (78’ Gill), Woźniak
 

autor: Sławomir Hajduk

Źródło:

Dodano: 2019.04.20

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00