Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
 wyszukaj wydarzenie

Znajdź wydarzenie po słowie

Pokaż wydarzenia z przedziału

-

Pokaż artykuły z przedziału

-

Jednym sercem dla Zuzi - koncert charytatywny

koncerty  ›   5 miesięcy temu    4.04.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jednym sercem dla Zuzi - koncert charytatywny
22 kwietnia
niedziela
data 22 kwietnia 2018 (niedziela)
godzina18:00
biletyWstęp wolny

Zuzia Loman to niespełna sześcioletnia mieszkanka Gostynia. Mała dziewczynka z wielkim i walecznym serduszkiem. Od momentu urodzin zmaga się bowiem z wieloma ograniczeniami, bólem i trudnościami, które każdego dnia stara się pokonywać.

 

Jej największym przeciwnikiem jest dziecięce porażenie mózgowe, ale oprócz tego cierpi z powodu niedorozwoju ciała modzelowatego oraz niedojrzałości centralnego układu nerwowego. Dopiero od niedawna zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki. Wymaga jednak jeszcze wielu miesięcy, być może lat ćwiczeń, pracy i zaangażowania pomocnych dłoni, by stać się jak najbardziej samodzielną.

Niebawem odbędzie się koncert charytatywny dla Zuzi. Organizatorzy zapraszają 22 kwietnia (niedziela), o godz. 18.00, do kościoła pw. Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gostyniu. Wystąpi zespół wspólnoty KEFAS ze Śremu. 

- Koncert, na który bardzo serdecznie zapraszamy, ma się przyczynić do wsparcia finansowego długiej i żmudnej rehabilitacji Zuzi. Ona, ta mała i bezbronna, zdana całkowicie na innych - każdego dnia staje do walki i nie zamierza się poddać – mówi Sylwia Urbańska, organizatorka.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
R E K L A M A