Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
 wyszukaj wydarzenie

Znajdź wydarzenie po słowie

Pokaż wydarzenia z przedziału

-

Pokaż artykuły z przedziału

-
 kategorie wydarzeń

Orszak Trzech Króli w Krobi

okolicznościowe  ›   ponad rok temu    4.01.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Orszak Trzech Króli w Krobi
fot. Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja w Krobi, Gmina Krobia
6 stycznia
piątek
data 6 stycznia 2017 (piątek)
godzina13:30
miejsceMiasto Krobia
organizatorParafia pod wezwaniem św. Mikołaja w Krobi, Gmina Krobia
biletyWstęp wolny

Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja w Krobi oraz Gmina Krobia zapraszają na Orszak Trzech Króli, który w piątek, 6 stycznia o godzinie 13.30 wyruszy spod kościoła parafialnego św. Mikołaja w Krobi, przejdzie ulicami miasta i skończy pochód na Rynku w Krobi.

Organizatorzy zapraszają dzieci, młodzież, rodziców, dziadków, seniorów, zakochanych, samotnych i wszystkich tych, którzy chcą razem kolędować ulicami miasta oraz przy żywym żłóbku. Wszyscy podążać będą za bryczką z Trzema Królami i Gwiazdą Betlejemską do Dzieciątka Jezus. Aby ubarwić orszak przebierz się za Anioła lub Pasterza i zabierz lampion by było jaśniej w trakcie Orszaku.

Wszystkie ofiary zebrane za łakocie i herbatę przekazane zostaną na rzecz dzieci z Ukrainy z świetlicy św. Anieli Merici prowadzonej przez Siostry Urszulanki. Każdy uczestnik ma też szansę dostać koronę, które będą rozdawane przed orszakiem! Pamiętajcie - kto pierwszy ten lepszy.

W inicjatywę włącza się Gmina Krobia jako współorganizator oraz wielu sponsorów, lokalne szkoły i przedszkola, chóry i zespoły, koła gospodyń wiejskich, Biskupianie mali i duzi, więc nie może zabraknąć i Ciebie.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
R E K L A M A
R E K L A M A