Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A

Kontakt

A A A

Dziękujemy za korzystanie z naszych serwisów. Jeśli posiadają Państwo pytania, sugestie, są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub współpracą - prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Właściciel serwisu, wydawca
Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o.
ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin,
tel. 62 747 15 31, e-mail: redakcja@jarocinska.pl
Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00
 
 

gostynska.pl
tel. (65) 572 74 00 redakcja@zycie-gostynia.pl
Hanna Hejduk redaktor naczelny h.hejduk@zycie-gostynia.pl
Dział reklamy tel. kom. 604 983 569   reklama@zycie-gostynia.pl

jarocinska.pl
 
tel. (62) 747 15 31 redakcja@jarocinska.pl
 
Beata Frąckowiak-Piotrowicz redaktor naczelny b.piotrowicz@jarocinska.pl
Bartek Nawrocki z-ca redaktora naczelnego,
tel. (62) 33 22 053
b.nawrocki@jarocinska.pl
Dział reklamy (62) 747 47 47 a.antczak@jarocinska.pl

rawicz24.pl
(65) 546 52 52 redakcja24@zycie-rawicza.pl
Anna Gauza redaktor naczelny a.gauza@zycie-rawicza.pl
Dział reklamy tel. (65) 545 26 45 m.wieczorek@zycie-rawicza.pl

zpleszewa.pl
tel. (62) 508 10 17 redakcja@zycie-pleszewa.pl
Ewa Andersz-Wanat redaktor naczelny e.wanat@zycie-pleszewa.pl
Dział reklamy tel. (62) 508 10 50   p.markiewicz@zycie-pleszewa.pl

krotoszynska.pl
tel. (62) 721 43 90 redakcja@krotoszynska.pl
Agnieszka Matusiak redaktor naczelny a.matusiak@krotoszynska.pl
Dział reklamy tel. (62) 721 43 98   reklama@krotoszynska.pl

 

Sprawy związane w działalnością naszych serwisów prosimy kierować na  e-mail: redakcja@jarocinska.pl lub pocztą na adres: Portal gostynska.pl, ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin.

Sprawy związane z działaniem/awarią portalu, modułów portalu oraz systemów prosimy kierować na e-mail: l.zieciak@jarocinska.pl



Jeśli chcesz szybko wysłać do nas informacje / zapytanie, skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Numer telefonu:
Wybierz dział:
Wiadomość:
R E K L A M A
R E K L A M A