Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - ARIS odszkodowania

Redakcja - gostynska.pl

A A A

Redakcje serwisów jarocinska.pl, pleszewska.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl, to grupa zaangażowanych i ambitnych dziennikarzy, którzy starają się pokazywać nasze miasto takim jakie jest. Tworzą ją osoby z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami na rynku medialnym. Jeśli mają Państwo jakieś spostrzeżenia i uwagi, chcą Państwo z nami współpracować lub zaistnieć na łamach naszych serwisów - zapraszamy do współpracy.

 


 

› gostynska.pl › redakcja


"Życie Gostynia", ul. Powstańców Wlkp. 44, 63-800 Gostyń
www.gostynska.pl
redakcja@gostynska.pl
facebook.com/ZycieGostynia

 

› TELEFONY KONTAKTOWE
 

Biuro ogłoszeń: (65) 572 74 00
Redaktor naczelny/dziennikarze: (65) 572 74 01
Fax: (65) 572 55 33
Reklama: (65) 575 15 00
Kolportaż: 509 082 645
Dział reklamy: 604 983 569
Telefon alarmowy: 509 082 645

 

› REKLAMA › tel. (65) 575 15 00

 

Justyna Pasieracka
reklama@zycie-gostynia.pl
tel. 604 983 569

 

 

› REDAKCJA
 

Hanna Hejduk
h.hejduk@zycie-gostynia.pl

Izabela Skorzybót
i.skorzybot@zycie-gostynia.pl

Agata Fajczyk
a.fajczyk@zycie-gostynia.pl

Bogdan Bujak
b.bujak@zycie-gostynia.pl

Anna Twardowska
a.twardowska@zycie-gostynia.pl