Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

12-latek wjechał pod volkswagena

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    16.09.2016
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. Życia Gostynia

O dużym szczęściu może mówić kilkunastoletni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, który dzisiejszego popołudnia podróżował rowerem pomiędzy miejscowościami Osowo a Stężyca, w gminie Gostyń.

- Około godziny 14.40 (…) kierujący rowerem górskim małoletni mieszkaniec powiatu gostyńskiego wykonując manewr skrętu w lewo, nie zachował szczególnej ostrożności i doprowadził do zderzenia bocznego z kierującym pojazdem marki Volkswagen Sharan, również mieszkańcem naszego powiatu – tłumaczy aspirant sztabowy Karol Jankowski, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

W wyniku zdarzenia 12-latek trafił do gostyńskiego szpitala. Nie stwierdzono u niego poważniejszych obrażeń, jedynie ogólne potłuczenia ciała.

Dowiedz się także: ile warte były maszyny, które zabezpieczyli policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji na posesji pewnego mieszkańca naszego powiatu?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ R.Majka
ponad rok temu 1
To bylo pewne ,że kiedyś kipna kogoś ,jeżdżąc rowerem już nie jednego spartoliłem ,w Osowie dzieciaki najlepiej robią zawracanie ani reki źebym sie zoorientował chociaż,ani się nie upewniają czy droga wolna ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji