Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

5 osób zatrzymanych

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    12.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W Gostyniu ujawniono miejsce magazynowania oleju opałowego, który prawdopodobnie został poddany procesowi wybielania i przeprowadzenia w olej napędowy.

Miejsce ujawnili policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej oraz Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Wcześnie rano, w środę, 7 lipca policjanci z KWP w Poznaniu i funkcjonariusze Urzędu Kontroli Skarbowej wkroczyli na teren jednej firm w Gostyniu. - Na terenie magazynów paliwowych w podziemnych zbiornikach zabezpieczono 85 tysięcy litrów oleju opałowego, co do którego istniało podejrzenie, że mógł zostać poddany procesowi wybielenia i wprowadzenia w olej napędowy. Próbki z poszczególnych zbiorników zabezpieczone zostały do dalszych ekspertyz. Zatrzymano do wyjaśnienia 5 osób, które przebywały w tym czasie na terenie magazynu - informuje podisp. Andrzej Borowiak. Wśród nich było 3 kierowców, magazynier i prezes spółki, która wynajmowała zbiorniki innym firmom. Szerzej w „Życiu”. (iza) foto UKS Poznań

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!