Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

7 mandatów za parkowanie

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    6.07.2010
Redakcja
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyńscy policjanci, tylko w piątkowe popołudnie, na "Poraju" wypisali 7 mandatów za wykroczenia.

W ubiegłym tygodniu od Czytelnika naszego tygodnika otrzymaliśmy zdjęcie z rowerowej wycieczki. Jej trasa biegła z Gostynia do Czachorowa, a gostynianin, chcący zachować anonimowość, podróżował z synkiem. Czytelnik zwrócił uwagę, że dziecko na tego typu wypadzie, w okolicach naszego miasta, nie może czuć się bezpiecznie. A wszystko przez kierowców i właścicieli samochodów, którzy nie przestrzegają przepisów prawa. - Obok gostyńskiego Łagromu, dla małego dziecka na rowerku przejazd chodnikiem był zupełnie niemożliwy. Zastawiły go samochody, mimo że obok widnieje ogromny parking - wyjaśnia w mailu nasz Czytelnik. - Skoro do ludzi nie dociera, że tak nie można, trzeba postawić znak, a może po prostu egzekwować przepisy? - zastanawia się autor zdjęcia. Skorzystaliśmy z pomysłu Czytelnika i powiadomiliśmy o sytuacji gostyńską policję, przesyłając fotografię do rzecznika prasowego. Już z samego zdjęcia wynika, iż doszło do popełnienia wykroczenia przez kierowców, którzy zaparkowali swoje pojazdy na chodniku, przy drodze do Czachorowa. - Na chodniku 1,5 m powinno być pozostawione na przejście. To jest jedno wykroczenie w ruchu drogowym. A dodatkowe to niszczenie zieleni przez parkujące auto - wyjaśnił Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy gostyńskiej policji. Rozmowa odbywała się rano w piątek, 2 lipca. Tego dnia po południu gostyńscy policjanci na "Poraju" wypisali już 7 mandatów za wykroczenia(AgFa)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kiki
ponad rok temu ocena: 0%  6
chodnik nie jest do jeżdżenia rowerem ani do parkowania samochodu! Prezes wyraźnie powiedział że panele parkują na placu u p.Markowskiego. trochę dobrej woli z strony ochrony- niech sprawdzają przepustki kto ma na jaki parking i problem się sam rozwiąże, a niektóre osiołki parkują na pierwszej zmianie przy bramie wjazdowej i od razu szykują auta w kierunku wyjazdu, tarasując tym samym wjazd na drugą zmianę(połowa placu pusta i nie idzie tam wjechać) będzie trzeba zacząć spuszczać powietrze z kół takim bezmózgowcom.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Raginis
ponad rok temu 5
[quote name="cdfr"]Nie no bo wszyscy Polacy jakby mogli to by samochodem do kibla wjechali,co za problem przejsc się pieszo 300 metrow od markowskiego d ofiltronu no dobra niech bedzie 400[/quote]Dokładnie!!!! podobnie do sklepów jak widzę te bandę pod Netto co jak by mogli to w regały by wjechała to mnie krew zalewa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cdfr
ponad rok temu 4
Nie no bo wszyscy Polacy jakby mogli to by samochodem do kibla wjechali,co za problem przejsc się pieszo 300 metrow od markowskiego d ofiltronu no dobra niech bedzie 400
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rodzic
ponad rok temu ocena: 0%  3
Dobrze, ze przez te bezmyślnie zaparkowane samochody nikt nie ucierpiał albo nie zginął. Wtedy byłoby za późno... Trzeba pisać o takich sprawach!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kierowca
ponad rok temu 2
zafajdani kapusie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Filtronowiec
ponad rok temu 1
witam!zadzwońcie do Filtronu i zapytajcie dlaczego powstała tego typu sytuacja... W tej firmie każdy dział ma swój parking i nie można wjechać na inny mimo że stoi pusty. Jeden z parkingów został niedawno (od dnia festynu w Cichowie) zawieszony w użytkowaniu, gdyz jest tam budowa. Wyznaczono w zamian parking na placu Pana Markowskiego przy stacji paliw. ale że jest daleko to ludzie staja gdzie popadnie. Może gdyby można parkować na innych miejscach filtronu - nie byłoby takiej sytuacji - pracownicy obawiają się kar - w tym utraty premii. a mandat jakoś się przeboleje...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji