Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

83% głosów to nasz rekord. Korespondencyjnie niemal po równo

› Wybory 3 miesiące temu    14.07.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Krobia. W obwodowej komisji wyborczej z siedzibę w Szkole Podstawowej w Krobi padł rekord poparcia dla jednego z kandydatów w zakończonych już wyborach prezydenckichKrobia. W obwodowej komisji wyborczej z siedzibę w Szkole Podstawowej w Krobi padł rekord poparcia dla jednego z kandydatów w zakończonych już wyborach prezydenckich fot. Bogdan Bujak

Postanowiliśmy zebrać dla Państwa kilka ciekawostek wyborczych, których doszukaliśmy się podczas analizowania danych z II tury wyborów prezydenckich:

R E K L A M ABolsius

83,41 -  procent ważnych głosów wyjętych z urny w obwodzie wyborczym z siedzibą w Szkole Podstawowej w Krobia padło na prezydenta Andrzeja Dudę

35 811 - ważnych kart do głosowania wydano w powiecie gostyńskim (58 630 - ogólna liczba uprawnionych do głosowania) 

67,03 - procent tylu mieszkańców gminy Pępowo, którzy stawili się przy urnach i oddali ważną kartę wyborczą zagłosowało na Andrzeja Dudę (2084 głosy)

8 929  - głosów ważnych otrzymał Rafał Trzaskowski od wyborców zamieszkujących w miastach w naszym powiecie  (Andrzej Duda - 8 570 głosów)

66,68 - procent wyborców mieszkających na wsiach zagłosowało na obecnego prezydenta RP (12 877 głosów), Rafał Trzaskowski (33,32% - 6435 głosów)

482 - to liczba wyborców, którzy zagłosowali korespondencyjnie na terenie powiatu (miasta - 244 kart, wieś - 238 kart)

Jeżeli odkryliście jeszcze jakieś ciekawe dane statystyczne lub chcielibyście dowiedzieć się czegoś ciekawego odnośnie minionych wyborów prezydenckich, dajcie znać.

Chętnie opublikujemy te informacje - w końcu wiedza to potęga.

Czytaj także: sołtysi już nie dostaną gotówki

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Albert
3 miesiące temu ocena: 80%  1
A głosującym na trzaska i jednocześnie producentom polskich produktów nie jest żal, że ich koledzy i koleżanki głosujący też na trzaska, nie będą teraz kupować ich Polskich produktów? W ramach protestu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji