Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

83-letni rowerzysta wpadł pod samochód

› Wypadki miesiąc temu    22.09.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. Życie Gostynia

Na niewielkich obrażeniach u sprawcy i mandacie za spowodowanie kolizji zakończyła się piątkowa (18 września) kolizja roweru z samochodem osobowym na ulicy Krobska Szosa w Poniecu.

R E K L A M ABolsius

Około godziny 15.50 starszy mężczyzny poruszający się rowerem na prostym odcinku drogi, skręcając w lewo nie zasygnalizował w żaden sposób tego manewru, przez co w tył jednośladu uderzył samochód marki Kia. 83-letni rowerzysta był trzeźwy, podobnie jak kierujący autem koreańskiej marki 51-latek.

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził na szczęście jedynie obrażenia w postaci otarć naskórka u cyklisty, którego opatrzono na miejscu.

Wiekowego rowerzystę ukarano 220-złotowym mandatem.

Czytaj takżee: złodzieje próbowali wysadzić bankomat w powietrze

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ paw
miesiąc temu ocena: 100%  3
no na Piaskach nikt nie wystawi lewej reki bo by zegarek ukradli
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ driver
miesiąc temu ocena: 0%  2
Sygnalizowanie skrętu to w większości u rowerzystów bywa tylko przez wystawienia ręki ale bez uprzedniego sprawdzenia czy nie jest się wprzedzanym
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ z
miesiąc temu 1
Od kiedy uprzednio się sprawdza czy nie jest się wyprzedzanym przy skręcie ? Wiadomo, że zdrowy rozsądek tak nakazuje, ale nie przepis.