Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Absolwenci nagrodzeni

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    11.08.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Monika Michalak – absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie zdobyła pierwsze miejsce w konkursie na najlepszego maturzystę gminy Pogorzela.

Uczestniczyć w nim mogli maturzyści mieszkający na terenie gminy Pogorzela, uczący się w różnych typach szkół na terenie gminy i poza nią. W tym celu do 16 lipca należało złożyć w biurze Rady Miejskiej w Pogorzeli kserokopię świadectwa maturalnego oraz przedstawić oryginał do wglądu. W jedenastej edycji do konkursu przystąpiło ośmiu młodych mieszkańców ziemi pogorzelskiej. Wśród nich nagrodzono trzy najlepsze absolwentki. Tuż po Monice, kolejne miejsca zajęły Katarzyna Szych i Magdalena Gruchociak. Uroczyste spotkanie, w trakcie którego przekazano upominki, odbyło się dwa tygodnie temu w pogorzelskim magistracie. Uczestniczyli w nim między innymi przewodniczący rady miejskiej Eugeniusz Sierszulski oraz burmistrz Piotr Curyk, którzy maturzystom życzyli dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uznania i gratulacje. Organizatorem konkursu corocznie jest tamtejsza rada miejska. (doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!