Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Aby nie uderzyć w mercedesa, „położył się" na jezdni. Nastolatek trafił do szpitala

› Wypadki 3 miesiące temu    27.07.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Krobia. Kolizja z udziałem samochodu osobowego i motocyklistyKrobia. Kolizja z udziałem samochodu osobowego i motocyklisty fot. A. Fajczyk

W Krobi na oznakowanym skrzyżowaniu dziś wieczorem doszło do kolizji samochodu osobowego z motorowerem. Nastoletni kierowca tego ostatniego pojazdu, mimo że robił wszystko, aby nie uderzyć w mercedesa glk, i tak trafił do szpitala.

Wszystko działo się ok. godz. 19.30 na skrzyżowaniu ulicy Świętego Ducha z ulicą Powstańców Wlkp.

Kierujący mercedesem wyjeżdżał z ul. Świętego Ducha na drogę główną. 46-letni mężczyzna (z gm. Krobia) obserwował prawą stronę, ponieważ w lusterku nie widziałby nadjeżdżającego od strony rynku. I w ten sposób pojazd niebezpiecznie zbliżył się do osi jezdni. Prawdopodobnie zapomniał o lewej stronie, a właśnie stamtąd  - zupełnie niespodziewanie - nadjechał 16-letni chłopak na motorowerze (mieszkaniec gm. Krobia).

R E K L A M ABolsius

- To zdarzyło się w ostatniej chwili. Chłopak prawdopodobnie położył motocykl na jezdni, aby nie uderzyć w auto na drodze, wsunął się w ten sposób pod mercedesa. W samochodzie jest tylko pęknięty błotnik - wyjaśniła sierżant Lidia Bartkowiak, jedna z policjantek pracujących na miejscu zdarzenia.

Prowadząc działania w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia, funkcjonariuszki z gostyńskiej „drogówki” sprawdziły trzeźwość obu kierowców. Żaden nie był pod wpływem alkoholu.

Wezwano ratowników medycznych, gdyż obrażenia nastoletniego motocyklisty wydawały się poważne. Skarżył się na ból nogi, a właściwie jednej ze stóp.

- Istniało podejrzenie złamania. Po prześwietleniu w gostyńskim szpitalu okazało się, że ma stłuczony paluch - powiedziała sierż. sztab. Agnieszka Pawlicka z KPP w Gostyniu.

Zdarzenie drogowe zostało zakwalifikowane jako kolizja. W ciągu ostatnich 3 dni jest kolejnym z udziałem motocyklisty:

- w minioną sobotę późnym wieczorem motocykl uderzył w konia TUTAJ 

- wczoraj - również w Krobi - doszło do stłuczki osobówki z motocyklem TUTAJ

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jd
3 miesiące temu ocena: 100%  1
położył się żeby nie mieć wszystkiego złamanego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji