Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Artykuł wywołał sporo emocji. Posypały się komentarze...

› Społeczeństwo 2 dni temu 14:40    22.11.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Adobe Stock/fotomontaż

Sporo emocji wzbudził artykuł „Bali się, że ich stan się pogorszy...”, który w ubiegłym tygodniu opublikowaliśmy na portalu www.gostynska.pl. Dotyczył młodych mieszkańców powiatu, którzy przechorowali koronawirusa. Przeczytasz go TUTAJ.

 

R E K L A M ABolsius Podstrona

Po publikacji wielu Czytelników zdecydowało się podzielić swoimi historiami. Odbiło się to szerokim echem zwłaszcza na naszym profilu facebookowym.

- Takie objawy miałam dwa lata temu. 2 tygodnie w łóżku, nie było jeszcze cowida. Gorączka, dreszcze, katar, kaszel. Osłabiona ledwo z łóżka schodziłam tak mnie grypa złapała, że szok, a teraz masz katar i na testy cię wysyłają. Paranoja - komentowała Justyna. 

- Sama to dopiero przeszłam więc wiem o czym jest ten artykuł. Masakra. Życzę wszystkim zdrowia - pisała Renata.

- Infekcja jest parszywa, ale w większości przypadków nawet nie wymaga wizyty u lekarza. Czy to jest powód zeby zamykać świat i skazywać ludzi na tak wielki stres, nienawiść i ubóstwo? - zastanawiała się Joanna.

Dzielcie się swoimi opiniami. Wszystkie komentarze przeczytacie tutaj:

Znajdź nas na Facebooku

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!