Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Atmosfera w szkole się ociepliła

› Społeczeństwo miesiąc temu    1.06.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pępowo. Dyrektor Cyryla Krajka wyjaśnia, że w szkole zrobiło się radośniej Pępowo. Dyrektor Cyryla Krajka wyjaśnia, że w szkole zrobiło się radośniej  fot. A. Twardowska/arch. portalu

Siedemnaścioro uczniów z klas I-III uczęszczało w ubiegłym tygodniu na zajęcia opiekuńczno-wychowawcze z elementami dydaktycznymi w Szkole Podstawowej w Pępowie. Dziewięcioro dzieci było także w przedszkolu.

 

- Cieszymy się, bo atmosfera w szkole i przedszkolu się ociepliła. Dzieci są radosne i nauczycielom wrócił entuzjastyczny nastrój. Wzajemnie za sobą tęskniliśmy. Chciałabym, aby wszystkie dzieci wróciły do nas jak najszybciej, aczkolwiek jednak trzeba być ponad emocjami. Ważniejszy jest teraz rozsądek – przyznaje dyrektor Cyryla Krajka.

Inaczej sytuacja wygląda w Skoraszewicach. Mimo wstępnych deklaracji rodziców – ci ostatecznie zdecydowali nie posyłać swoich dzieci ani do szkoły, ani do przedszkola w tej wiosce.

O temacie przeczytacie też we wtorkowym Życiu Gostynia. 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!